שובר לפרסום בגוגלכל מה שרציתם לדעת על רתכת ארגון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : איילת צור   
חמישי, 13 דצמבר 2012 10:01

שוק הרתכות הינו רחב במיוחד וקיים מגוון גדול של רתכות מסוגים שונים. על אף המשותף לכל הרתכות כאמצעי לחיבור שני חלקי מתכת, לכל רתכת מאפיינים משלה אשר מתאימים לשימושים מסוימים על פני רתכות אחרות. אחת מן הרתכות הידועות והנפוצות יותר לשימוש הינה רתכת ארגון.

מאפייני רתכת ארגון

רתכת ארגון הינה רתכת איכותית במיוחד ומשמשת בעיקר בעלי מקצוע בתחום הרתכות. הרתכת מתאימה לשימוש במגוון תעשיות כיוון שהיא משמשת לריתוך מגוון רחב של חומרים כגון: פליז, פלדת אל חלד, נירוסטה, אלומיניום ועוד. חומרים אלו משמשים בעיקר את תעשיית כלי הבית בה חשוב כי איכות הריתוך תהיה גבוהה במיוחד ותתאים לכל החומרים.

רתכת ארגון- איך זה עובד ?

רתכת ארגון מספקת תוצאה איכותית במיוחד כיוון שהיא פועלת באמצעות גז ארגון. ריתוך באמצעות גז ארגון מתאים כמעט לכל סוגי המתכת וניתן לבצע באמצעותו ריתוכים עדינים. לכן, ניתן להשתמש בה כמעט בכל התעשיות. עצם העובדה שהריתוך מבוצע על ידי גז ארגון גורם לכך שסביבת העבודה תישאר מסודרת ונקייה.

ריתוך באמצעות רתכת ארגון- השיטה הבטיחותית

מעבר לאיכות התוצאה וקלות העבודה, עבודת ריתוך באמצעות רתכת ארגון הינה שיטת עבודה בטיחותית יותר מאשר שימוש ברתכות אחרות. זאת כיוון שהרתכת מתוכננת מראש לעמוד בטמפרטורות גבוהות במיוחד. אין זה כמובן סותר את העובדה שיש להשתמש באמצעי מיגון הכוללים כפפות, משקפי מגן ובמקרים מסוימים גם קסדה.

האם ניתן ללמוד רתכות מקצועית באמצעות רתכת ארגון ?

באם אתם מעוניינים ללמוד ריתוך, קיימת אפשרות ללמוד קורס ייעודי ללימוד ריתוך באמצעות רתכת ארגון בלבד. מדובר בקורסים רציניים הכוללים לימודים עיוניים ומעשיים כאחד. הלימודים כוללים מבחן הסמכה ומעניקים לכם תעודה של רתך רתכת ארגון מקצועי.

לסיכום, ניתן לראות כי רתכת ארגון הינה הרתכת המובילה בשוק הרתכות והיא נוחה ופשוטה לשימוש. זכרו כי אמנם ריתוך ניתן לבצע עם כל רתכת, אולם אם אתם מעוניינים בתוצאות מדויקות ואיכותיות במיוחד, מומלץ להשתמש ברתכת ארגון. 
מאמרים נוספים :

» מהי רתכת אלקטרונית?

בקרב הרתכים, רתכת אלקטרונית הפכה להיות נפוצה יותר ויותר, היא פשוט פחות מסורבלת, בהשוואה לרתכות האחרות. בעבר, הרתכות היו מסורבלות מאוד וכבדות מאוד, אך עידן זה תם וחלף לו מהעולם. רתכות, מיועדות לחבר בין מתכות שונות, ומבין...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים