כל הטיפים לרכישת עגלת תינוק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רייכמן   
ראשון, 23 דצמבר 2012 16:36

תינוק חדש הנכנס למשפחה מסב אושר רב להורים, וכשמדובר בהורים טריים עולות שאלות רבות ביניהן: איפה אפשר למצוא עגלת תינוקות מומלצת. עגלת תינוקות המאפשרת מצב של שכיבה, טיולון וגם כזו עם ידיות מתקפלות. המגוון העצום הנמצא כיום ברשתות למצורי תינוקות יכול לפעמים לסנוור את עיניהם ובעיקר את כיסיהם של ההורים, אשר זה עתה נכנסו לעולם רחב של מושגים אותו הם לא הכירו מעולם. ולכן, זה המקום לקבל מעט מושג וכמה טיפים לדרך.

עגלת תינוק קלאסית

שלביו הראשונים של התינוק הם אולי הקריטיים ביותר עבורו, ולכן התאמת העגלה היא אחד מהפריטים היותר חשובים. אמנם תינוקות שונים אחד מהשני בקצב התפתחותם, אולם באופן ממוצע ניתן לומר כי חודשי ההתפתחות הראשונים של התינוק מוגדרים עד גיל 4-6 חודשים, כשלמצב זה מומלץ לשאת את התינוק בעגלה המאפשרת מצב של שכיבה מוחלטת, זאת להתפתחות תקינה של הגב ותנועתיות שלו. עגלות אלו מסורבלות יותר מאלו המוכרות כ"טיולון", אך עם שפע המוצרים בשוק ניתן למצוא עגלות אלו המתאימות לפירוק קל.

טיולון ועגלת ספורט

אז לאחר שעברו ששת החודשים הראשונים להתפתחותו של התינוק, זה הזמן להעבירו לעגלה קלילה יותר, פשוטה וכזו המאפשרת לתינוק להביט ולהבחין המתרחש סביבו. שפע של גירויים עוטף את התינוק, ולכן בשלב זה של התפתחותו מומלץ לרכוש לתינוק עגלה עם מספר מצבי ישיבה הגורמים לתינוק לשבת בנוחיות ולהביט מסביבו. סוגי עגלות תינוק אלו מכונות כטיולון או עגלת ספורט. יחד עם זאת, ברבות מהעגלות המתאימות לשלבי ההתפתחות הראשוניים ניתן לפרקן, וכך להפוך את העגלה המסורבלת יחסית לקלה ונוחה.

איפה אפשר למצוא עגלות תינוקות מומלצות?

אז כשמדובר בילדכם, ראשית יש לתת את מלוא תשומת הלב בבטיחות המאפיינת את עגלת התינוק. פה המקום גם להמליץ על רכישת עגלת תינוק בחנות או רשת מוכרת בשוק, וותיקה בתחום, עם ניסיון מוכח וגם כזו שתענה על כל שאלה או בעיה בה אתם יכולים להיתקל בהמשך הדרך. פיתוי של מחירים נמוכים, רשתות חדשות אשר אינן מנוסות מספיק בתחום יכולים להוות בעיה ולכן המלצתנו: בבטיחות לא משחקים, ולכן ההחלטה בבחירת עגלת התינוק היא חשובה, קריטית וכזו היכולה לספק לכם שקט ורוגע.

  
מאמרים נוספים :

» עגלה לתינוק - טיפים לרכישה

אין תחושה כמו ההתרגשות שמגיעה עם תינוק חדש, תוספת חדשה ומופלאה למשפחה. כאימא טרייה אחת הרכישות החשובות שתאלצי לבצע הינה  החדש. היום קיים מגוון עצום של עגלות לתינוקות, וכדי לדעת איזו עגלת תינוק מומלצת תשנע את תינוקך החדש,...

» היכן כדאי לקנות עגלות תינוק מומלצות?

המשפחת מתרחבת? אינכם יודעים מה מחכה לכם? שנייה לפני שמתחילים תנשמו ותרגעו, באמת שאין סיבה להתחיל עם ההיסטריה. בתקופה הזאת לסדר חדר חדש לתינוק הקטן לא חייבת להיות מטלה מורכבת!כשזוגות צעירים נעשים הורים הם ישר מגלים דאגות...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים