כיצד לבחור שלט דיגיטלי לעסק?

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : moneyv   
חמישי, 06 יוני 2019 08:26

כפי שכבר נכתב במאמרנו הקודם, מלבד שיווק העסק שלכם בפלטפורמות דיגיטליות שונות, ישנה אפקטיביות רבה בהתקנת שלט דיגיטלי לעסק.

היתרונות של שלט דיגיטלי לעסק ובתרומה שלו לעסק הם רבים שכן הוא נמצא במיקום הפיזי שלכם ביום ובלילה, מסייע ללקוחות למצוא את מיקומכם ומזכיר להם על קיומכם גם בשעות הלילה. לכן- חשוב מאד לדעת כיצד לבחור את השלט הדיגיטלי שיתאים לעסק שלכם.

אז מהו שלט דיגיטלי?

שלט דיגיטלי לעסק הוא למעשה מסך ענק המציג כיתוב, ו/או תמונות, ו/או סרטונים אותם בוחר העסק והמתאימים לתדמית אותה הוא רוצה להציג וזאת באמצעות תוכנת מחשב . התוכנה איתה מפעילים את השלט הדיגיטלי הינה פשוטה לתפעול.

הדבר החשוב ביותר בבחירת השלט הדיגיתלי הוא: המיקום:

מיקום השלט הדיגיטלי חייב להיות הכי נכון אסטרטגית לעסק.

צריך שהשלט יהיה בולט מספיק על מנת שעוברי אורח ולקוחות פוטנציאליים יוכלו לראות אותו, גלוי לעין ולא מסתתר מאחורי שלט אחר ובקירבה לעסק כך שמי שיראה את השלט וירצה להגיע פיסית לעסק- יוכל לעשות זאת בקלות.

מותאם לצרכי העסק:

השלט הדיגיטלי צריך להיות מותאם לצרכי העסק שלכם. צריך לוודא כי הוא מושך את התשומת לב הראויה והמתאימה לעסק שלכם ושיעביר את המסר ללקוחות הפוטנציאליים- בצורה הטובה ביותר, לכן איכות התוכן שמוצג בשלט הדיגיטלי צריכה להיות רלוונטית ומותאמת. למשל לפירסום של חברת קוסמטיקה- נבחר בפירסום נקי ומינימליסטי שידגיש יוקרתיות .

צורה וגודל:

גודל השלט הינו משמעותי ולא תמיד השלט הגדול ביותר הינו האפקטיבי ביותר. לעיתים, תלוי במיקום ובתצורה, שלט קטן יעביר את המסר בדיוק כמו שלט גדול. עפי רוב- שלט שיש בו תזוזה יהיה בולט יותר והעין שלנו תמשך לשם מאשר שלט גדול. לכן, עדיף לשלב סרטון קצר או מבזק קטן שיוכל לרוץ על גבי השלט למשיכת העין. חשוב לשמור על עניין בשילוט ולכן עדכונים בזמן אמת יכולים לגרום ללקוח להסתכל על השלט בצורה נרחבת.

 

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של ביזיקום