שובר לפרסום בגוגלכיצד לבחור שולחן גינה מתאים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : הדס כהן   
שני, 07 פברואר 2011 08:56

קיימים אלמנטים רבים אשר דורשים חשיבה מוקדמת בטרם הקנייה של רהיטי גן ומרפסת כגון שולחן גן. ביצוע של מספר פעולות פשוטות בטרם הקנייה, שאינן דורשות זמן רב, תבטיח שמוצרי רהוט גינה שנרכוש לבית יהיו המתאימים ביותר עבורנו ועבור הצרכים שלנו. אז על אילו דגשים יש לשים לב בטרם הקנייה של שולחן גן?

ראשית, ובאופן כללי לגבי הקנייה של רהיטי גן ומרפסת, מומלץ לקחת בחשבון את השטח שעליו יוצב רהוט גינה. מדדו את מידות האורך והרוחב של השטח שבו אתם רוצים את הרהיט, וכן בדקו האם האזור מכוסה מהשמש ומגשם בימי החורף. במידה והתשובה שלילית, תצטרכו להתאים רהיטי גן ומרפסת אשר מיוצרים מחומרים עמידים לשמש ורטיבות.

נסו לחשוב גם על הפונקציה של שולחן גן – למה הוא מיועד? האם רהוט גינה שכזה נרכש בשביל דירת רווקים, או בית שמאוכלס בכמות גדולה של נפשות או כזה המארח חברים ובני משפחה? ע"פ התשובה הרלוונטית, תוכלו להתאים רהיטי גן ומרפסת מבחינת הגודל שלהם – שולחן גדול עבור בית שמארח אנשים רבים, וכן רהוט גינה קטן עבור דירות קטנות.

כמו כן, חשבו על מידת ההשקעה שאתם מעוניינים להשקיע ברהיט. רהיטי גן ומרפסת העשויים מעץ דורשים תחזוקה אחת לכמה חודשים, וכך גם שולחן גן מחומר זה. במידה ואתם קונים שולחן גן מאלומיניום, לעומת זאת, הוא נחשב לחומר עמיד בתנאי מזג האוויר ואף כזה שלא דורש תחזוקה. רבים בוחרים להשקיע במוצרי רהוט גינה מעץ בגלל היופי הטבעי של החומר, והנעימות שהוא משרה על הבית.

בחנויות רהיטי גן ומרפסת ברחבי הארץ ניתן כיום למצוא מגוון רחב של שולחן גן שעשוי ממגוון חומרים שונים ובצבעים רבים. מומלץ להגיע לחנות עם המידות הרלוונטיות של השטח שבו הולך להיות מוצב הרהיט, וכן להתייעץ עם אנשי המכירה שבחנות.


 
מאמרים נוספים :

» ריפוד מתאים עבור רהוט גינה

רהיטי גן ומרפסת לעולם לא יוכלו להיות מושלמים ללא ריפוד מתאים. , נוח ככל שהוא יהיה, זקוק לכיסוי המתאים שיגן עליו מלכלוך וכן יאפשר ישיבה נוחה יותר על רהיטים גן. לכן, בעת הקנייה של נדנדת גן או כל רהוט גינה אחר, מומלץ להתאים...

» דגשים לבחירת רהוט גינה

אנחנו רוצים רהוט גינה אידיאלי לגינה שלנו. כזה שיהיה עמיד בתנאי מזג האוויר, רהיטי גן ומרפסת שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב, אולם גם אם מדובר במוצר פעוט כגון שולחן גינה – שיהיה יפה לעין ככל האפשר. לכן, עם הקנייה של רהיטים גן לבית...

» נדנדות לגן ולמרפסת

הדרך לגינה המושלמת עוברת במוצרי רהיטים גן נוספים מלבד שולחנות וכיסאות. קיימים רהיטי גן ומרפסת שונים העשויים לשפר את חוויית הבילוי בחיק המשפחה והחברים בגינה. כדוגמה, כולנו זקוקים למנוחה אחרי סעודה ארוכה, כך שניתן לרכוש...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים