שובר לפרסום בגוגליתרונות חשובים לחיפוי רצפת המשרד

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
חמישי, 26 אפריל 2018 18:02

האזור של הרצפה במקרים רבים אינו נשאר ערום אלא מכוסה במקרים רבים על ידי הוספה של חיפוי נוסף, שיכול להיות פרקט או שטיח, תלוי באיזה סוג של צורך מדובר. בדרך כלל בעלי עסקים רבים יחפשו אחר סוג של תוספת עבור החיפוי הזה כאשר שטיחים הם מאוד פופולאריים אבל יש להם חסרונות רבים שמורידים את הפופולאריות שלהם לעומת פתרונות אחרים של חיפוי רצפה.

אחד מן הפתרונות עבור חיפוי של רצפה בשטחים משרדיים הוא בצורה של אריחי שטיח מרובעים, כאשר בעזרת החתיכות הללו יכולים לבנות את החיפוי הכי מתאים.

עניין של חיסכון כספי

למה צריכים אריחים של שטיח במקום לפרוס את הגודל המדויק של שטיח שיהיה בתור חיפוי מקיר לקיר? זו בדיוק הבעיה. כי כאשר צריכים להסיר את השטיח הזה עבור פעולה של ניקיון או תחזוקה אחרת לא ממש יכולים לבצע זאת מבלי לגרום לנזק לשטיח המודבק לרצפה, אבל מה שכן יכולים לעשות הוא להתאים אריחי שטיח לאזורים הנדרשים.

כאשר צריכים להסיר חתיכה אחת מלוכלכת במיוחד אין כל בעיה, וכאשר צריכים להרים את השטיח עבור פעולה אחרת של תחזוקה, גם כאן אין כל בעיה. כל הפשטות הזו מובילה אל חיסכון כספי ניכר, וזה דבר שעבור בעלי עסקים הוא מאוד מאוד חשוב.

עניין של עיצוב

הדבר הבא בתור שאותו מחפשים בעלי משרדים רבים הוא עיצוב מעניין עבור השטיח שאותו הם פורסם על הרצפה. ברגע שבו יכולים לשלב סוגים שונים של אריחי שטיח יחדיו יכולים למעשה ליצור סוג מיוחד יותר של מראה, שבהחלט נותן תחרות יפה לכל יתר השטיחים שמגיעים עם עיצובים שמתאימים לשטח של המשרד. 
מאמרים נוספים :

» שטיח או פאזל ענק?

למרות שרגילים לראות במידה רבה כי שטיח הוא כזה שמגיע בחלק אחד, שטיח לגמרי לא חייב להגיע ככה. פעם זה היה נהוג לרכוש את השטיחים בחלק אחד ואותו להתאים אל הגודל של הרצפה, אך מה היה קורה כשאר חלק מסוים של השטיח היה מוכתם בצורה...

» אריח שמריח אחרת

אריחי השטיח הם אריחים איכותיים שיכולים להוות אלטרנטיבה זולה ודינמית לריצוף ישן ולא יפה לעיןמרבית הבתים בישראל הם עדיין בתים ישנים שנבנו לפני כמה עשרות שנים. יש בנייה מאסיבית מאוד של מבנים חדשים, ואפילו פרויקטים רבים של...

» להפגין ולהסתיר

אריחי שטיח יכולים לשדרג מאוד כל מבנה. הם יכולים להתבלט ולהפגין יופי, וגם להסתיר פגמים ובעיותעיצוב של משרד הוא תהליך ארוך שצריך לכלול הרבה מחשבה. המשרד צריך לשדר יוקרה, היגיינה וסטייל וכן גם להיות פונקציונאלי. המשרד צריך...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים