שובר לפרסום בגוגליסודות צור - מי אנחנו?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שלישי, 08 נובמבר 2016 14:14

 

חברת יסודות צור, פועלת למעלה מ20 שנה בכל חלקי הארץ, עם דגש על איזור ירושלים ובית שמש,פועלת  למען לקוחותיה המבקשים תכנון ובניית מבני מגורים, מוסדות ציבוריים, שכונות ועוד,  משלב התכנון הכה הכרחי, תוך תיקצוב ותכנון הבניה והשגת ההיתרים הדרושים להגשמת הפרויקט. חברתנו עוסקת בפינוי בינוי, הקמת שכונות ושיפור מבנים ושכונות קיימות תוך שימת דגש על קיימות והתחדשות עירונית. אנו מציעים שירות של תכנון ובנית מבנים כגון בתי ספר, בתי כנסת, בנייני מגורים ועוד.

בנוסף, חברתנו מתמחה בבניה עבור קהל הלקוחות הדתי, תוך התייחסות למאפיני אורח החיים וכל הדרישות הקשורות לכך.

תמיד אתכם

בשלב תכנון פרויקט בניה, אשר מתחלק להכנת תכניות הבניה ולתכנון התקציב לפרויקט, אנו ניתן מזמננו ללקוחותינו ככל שיידרש, על מנת להבין את רוח ואופי המבנה, את הדרישות העדינות והספציפיות ונלך יד ביד בשלב מורכב זה אשר דורש  דיוק ותכנון מפורט שבעזרתם נגיע לחסכון בזמן, תקצוב נכון, ועמידה בזמנים לכל אורך שלבי הבניה.

מתואמים עם הרשויות

חברת יסודות צור מתמחה בהשגת כל האישורים וההיתרים הנדרשים לפרויקט הכפופים לחוק תכנון בניה ובכך תחסוך לכם "כאב ראש" וטרטור מיותר בין קבלנים, עורכי דין ורשויות החוק למיניהן. כל קרקע משויכת לרשות מקומית וחברתנו פועלת לקבלת כל האישורים ומעניקה טיפול נכון וראוי ללקוחותיה מול הרשויות והוועדה המקומית לתכנון ובניה, בכדי להשיג תוצאה מצטיינת ללא טעויות.

החברה עובדת בכפוף לחוק  ובתאום עם הרשויות המקומיות והמועצות אשר בונות בשטחן מבנים לסוגיהם. צוות המהנדסים והאדריכלים של חברת יסודות צור עובד בכפוף לחוק תכנון הבניה ואחראי על הגשת כל המסמכים הרלוונטיים לועדות האחראיות על היתרי הבניה ובדיקת תכניות המתאר,כך שהנכם מוזמנים להישאר רגועים ולבטוח בחברתנו בעלת הידע והנסיון הדרוש ליישום הפרויקט על כל שלביו.

חברת יסודות צור מתמחה בתכנון מדויק לפי תכנית המגדירה היטב את מטרת הבניה והחלוקה, כשאנשי הצוות המיומנים שלנו מכינים את התשריטים וההדמיות המרהיבות והכה ראליסטיות שלא משאירות מקום לדמיון ובכך משקפים במדויק את התוצאה הסופית בתלת מימד.

חברתנו דוגלת בהענקת שירות מכל הלב לכלל לקוחותינו, ללא איפה ואיפה, ללא החסרת פרטים ובדיוק כה רב שלא ישאיר מקום לטעויות. תכניות הבניה שאנו מספקים מפרטות כל קיר וקיר, מדרגות, גובה המבנה, דלתות, חלונות,  חלוקה פנימית, תשתיות וכל הנדרש להבנה מקסימלית ומושלמת של התוצאה אליה אנו רוצים להגיע. צוות האדריכלים של חברתנו הינו צוות מוסמך ובעל נסיון רב, ידע מקצועי וותק בתחום, והוא כאן כדי לסייע לכם בכל שלב ושלב בפרויקט.

  
מאמרים נוספים :

» על פינוי בינוי

פינוי בינוי הינה שיטה יזומה בישראל לשימוש חוזר בשטחים עירוניים בנויים בהם הורסים את המבנים הישנים ובונים במקומם מבנים חדשים. משרד הבינוי רשאי להכריז על שטח כעל מתחם פינוי בינוי באמצעות צו הכרזה, שתוקפו עד שש שנים. פינוי...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים