ייעוץ עסקי כלכלי כחלק מאסטרטגית צמיחה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דידי   
חמישי, 23 אוגוסט 2012 17:15

מחקרים כלכליים מראים שעסקים העובדים בשיטת עבודה והקפדה על תוכנית עסקית שנבנתה מראש, מצליחים להגדיל את הרווחים שלהם באופן ניכר ומתמיד. על מנת שעסק או חברה יצליחו לא רק לעמוד בהוצאותיהם ולהרוויח מהם, אלא גם למנף ולפתח את הצמיחה וההתפתחות, יש צורך בתאום וחשיבה אסטרטגית נכונה שתוביל את התהליך.

בעל עסק או חברה לרוב מבין בתחומו ללא עוררין אך בתחום הכלכלי והעסקי קצת פחות ועל כן מתקשה ליישם תהליכים ושינויים באופן עצמאי ובעין אובייקטיבית ומקצועית. בשנים האחרונות יש יותר ויותר דרישה של עסקים קטנים ובינוניים לקבלת שירותי ייעוץ כלכלי או ייעוץ עסקי כלכלי, שבאמצעותו מלווה חברה חיצונית את העסק או החברה הקטנה ותורמת לתהליך ההתפתחות והצמיחה העסקית שלו.

חברות שונות פועלות ומציעות שירותי ייעוץ כלכלי וכן ייעוץ עסקי בארץ ובעולם. מרביתן עובדות בהתמחות של תחומי עיסוק ספציפיים ומתמחות בתחום זה. בין החברות השונות, ניתן למנות את חברת א. חפץ ושות' המציעה סל שירותים מקיף של ייעוץ עסקי בירושלים וכן ייעוץ כלכלי בירושלים הכולל ליווי צמוד, ייעוץ, ניתוח נתונים וביקורת.

חברת א. חפץ ושות' מובילה בתחום ייעוץ כלכלי בירושלים וכן מספקת שירותי ייעוץ עסקי בירושלים באופן ייחודי. החברה מתאימה את שירותיה כלפי כל לקוח באופן אישי ומציעה בין השאר: ניתוח ובניית תוכנית עסקית כלכלית לצמיחה והגדלת הרווחים בעסק, בדיקות כלכליות וכן בדיקות כדאיות כלכליות ועסקיות, הערכת שווי של עסקים ושל חברות, בניית מחקר כלכלי הבודק היבטים עסקיים שונים של העסק בפני עצמו או של העסק ביחס למתחריו בשוק, ליווי והשגת מימון לעסקים וכן סיוע בקבלת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בתנאים בנקאיים נוחים.

אבי חפץ מנכ"ל ומייסד חברת א. חפץ ושות' ואיתו צוות כלכלנים מקצועי וותיק בתחומו, מסייעים וממנפים עסקים קטנים וכן חברות וגופים גדולים במשק. החברה מספקת שירותי ייעוץ עסקי בירושלים וכן שירותי ייעוץ כלכלי בירושלים ובכלל הארץ. לחברה ניסיון רב בתחומים רבים והיא מציעה את שירותיה ושירותי חברות הבת שלה, לעסקים המעוניינים להסתכל קדימה, להתפתח ולעבור תהליך של צמיחה ורווחים מקסימאליים. 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים