שובר לפרסום בגוגלייעוץ חינם על מסים ששילמתם בחו"ל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : טאודורה איוונוב   
שלישי, 01 יוני 2010 18:39

מידע מס בינלאומי

בעבודתכם במדינה זרה תשלמו מס מהכנסותיכם כמו בישראל. שערי המס שונים בכל מדינה והסכום שתשלמו תלוי מהכמות שהרווחתם. בבריטניה, שערי המס כרגע הם 20% מהכנסות מעל 1830£ ו40% מהכנסות מעל 36,401£. באוסטרליה תשלמו בין 15% ו45% מס הכנסה מכל הכנסות מעל 6000$.

הרבה עובדים בינלאומיים משלמים יותר מהמסים שהם מתחייבים לשלם מפני שהם לא מקבלים את קוד המס הנכון או שאינם מודעים על הטבות וקרדיטים שהם זכאים לטעון.

החדשות הטובות הן שגם אם אתם עובדים זרים עדיין תוכלו לטעון החזר של המס ששילמתם. בממוצע החזרי המס מבריטניה הם 963£ עבור עובדים סטנדרטים, בעוד החזרי המס מקנדה הם בממוצע 750$. כדי לקבל את החזרי המס שלכם אתם צריכים להגיש בקשת החזר המס.

ברוב המדינות החוק דורש להגיש בקשת החזר מס כל שנה. בארה"ב כל מי שאיננו תושב מתחייב להגיש בקשת החזר מס אם הרוויח יותר מ 3650$ בשנת 2009. באוסטרליה הינכם נדרשים להגיש בקשת החזר מס אם הרווחתם יותר מ 6000$.

הגשת החזר מס בינלאומי יכולה להיות מסובכת לכן חברות הויזה הגלובליות ממליצות להיעזר בספק החזרי מס מקצועי. תוכלו להיכנס לאתר http://www.taxback.com/ בכדי לברר בקשר לתהליך החזר המס מארה"ב, בריטניה, קנדה או אוסטרליה.


www.taxback.com/
 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים