שובר לפרסום בגוגליונדאי i10 במבחן ארוך טווח של וואלה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שלישי, 28 אוקטובר 2014 08:50

מבחן הדרך ארוך הטווח של וואלה ליונדאי i10  החדשה הסתיים ולאחר 6 חודשים בהם הרכב נבדק על ידי כתב הרכב קובי ליאני וכתבי רכב נוספים ניתן להתרשם מאיכות הרכב ומיתרונותיו הרבים. קובי ליאני מפרסם במדור הרכב של וואלה את המאמר "יונדאי i10 במבחן ארוך טווח – חודש שישי ואחרון, קובי ליאני וואלה ובכתבתו מציין כי הופתע מהמיני החדשה וכי יונדאי i10 גרמה לו להבין כי המיני מבית יונדאי בהחלט יכולה לשמש כרכב משפחתי לכל דבר והיא מתאימה לכל משפחה ממוצעת המעוניינת ברכב משפחתי איכותי, אמין, חסכוני ויעיל. אגב, גם שירלי ליאני בדקה את הרכב למשך מספר שבועות ועשתה בו שימוש נרחב כדי להסיע את הילדים, לצאת לקניות, להגיע לעבודה וכדי לטייל בארץ בהרכב משפחתי ואת רשמיה ניתן לקרוא במאמר האורח שפרסמה במדור הרכב של וואלה -  "מה חושבת הנהגת על יונדאי i10?", שירלי ליאני, וואלה.

עיצוב חדש ויפה

קובי ליאני קיבל מיבואן יונדאי בישראל, קבוצת כלמוביל, את ה- i10 עם ניילונים ולמעשה הוא קיבל את דגם ה- Supreme של יונדאי i10 שמציע מנוע בנפח 1.25 ל', הספק של 87 כוחות סוס, גיר אוטומטי עם 4 הילוכים קדמיים ויחסי העברה יחסית ארוכים ואבזור עשיר כיאה לדגם המוביל והיקר יותר בין חמשת דגמי יונדאי i10. כבר בחודש הראשון למבחן ארוך הטווח ליונדאי i10 גמעה המיני מעל 5,000 ק"מ ואחרי 6 חודשי מבחן החזיר קובי ליאני את הרכב ליבואן עם למעלה מ- 17,000 ק"מ. קובי מתרשם לטובה מהעיצוב הצעיר והדינמי החדשני של הרכב בהשוואה לדור הקודם ובמיוחד מהעיצוב המרהיב של חלל תא הנוסעים. ואכן, בדור החדש של יונדאי i10 בחרו מעצבי הרכב של יונדאי להוסיף צבעוניות לחלל תא הנוסעים שהיה בדור הקודם מעט אפרורי.

הרכב תופח במימדיו

הדור החדש של יונדאי i10 זוכה לגדול במימדיו בעקבות הפלטפורמה החדשה של הרכב וכך תא הנוסעים מתרחב ומציע מרווח טוב יותר לנוסעים, גם מאחור. קובי ליאני מזמין 4 מבוגרים להצטרף לנסיעה ארוכה לצפון ושמח לגלות כי היושבים מאחור אינם מתלוננים לא על המרווח העומד לרשותם ולא מקפיצות וטלטולים בנסיעות בכבישים מפותלים או בכבישים עם מהמורות. כמו כן, נוסעי הרכב נהנים מרמת אבזור עשירה ונדיבה המציבה רף גבוה למכוניות המיני המתחרות וברכב יש מערכת שמע משוכללת עם חיבור USB וחיבור AUX, מיזוג יעיל ואיכותי, אימובילייזר מקורי, לחצני שליטה מההגה על מערכת השמע ועוד. קובי ליאני מסכם את דבריו וטוען כי יונדאי i10 מציעה ביצועים טובים ויעילים וכי מדובר באלטרנטיבה כדאית לכל אדם המעוניין לרכוש מיני והרכב יעיל גם למשפחות עם ילדים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים