יום הולדת לגיל 8

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שבת, 17 דצמבר 2016 22:56

יום הולדת לגיל 8 בנושא חיות

כדי לערוך מסיבת יום הולדת לגיל 8 בנושא חיות אספנו בשבילכם מספר רעיונות למשחקים והפעלות

משחקי יומולדת לגיל 8

להדביק את הזנב לפיל- ציירו פיל ללא זנב, ציירו זנב בנפרד וגזרו את הזנב. מטרת המשחק הו להדביק את הזנב של הפיל כמה שיותר קרוב למיקום האמיתי. כל משתתף יכסה את עינו במטפחת ויסתובב במקום סביב עצמו ורק אחר כך ינסה להדביק את הזנב. מומלץ לצייר את הפיל על נייר גדול בגודל של חצי גיליון בערך.

פרה עיוורת- מתנדב צריך לתפוס את חבריו כעיניו קשורות במטפחת, וחברים קוראים לו בקול שידע את הכיוון המשוער אליו הוא צריך ללכת.

חבילה עוברת – בחבילה העוברת תשימו משימות בין שכבה לשכבה הקשורות בחיות כמו חידות על חיות שאפשר למצוא בשפע באינטרנט, וכמו משימות חיקוי בפנטומימה אותם החברים יצטרכו לנחש.

מי לא מכיר את השיר- אם אחד מבני המשפחה יודע לנגן על כלי נגינה מסוים, חלקו את הילדים לקבוצות, והשמיעו להם התחלות של שירי ילדים מוכרים עם חיות- אותם יצטרכו לנחש.

באולינג חיות- קחו תשע בקבוקים מהמיחזורית הקרובה ומלאו אותם במים, והדביקו אליהם דמויות של חיות.

להאכיל את האריה- ציירו אריה שואג על ארגז קרטון, ופערו חור גדול איפה שממוקם הפה השואג, הילדים יצטרכו לקלוע במשך 3 ניסיונות סוכריות טופי או מטבעות שוקולד לפה שלו כך שכל מה שנקלע בהצלחה שייך לילד הקולע.

תפזורת חיות ענקית- הכינו שתי תפזורת חיות ענקיות על גיליון נייר, חלקו את הילדים לקבוצות ותנו להם למצוא בזמן קצוב כמה שיותר חיות. אפשר לכתוב את שמות החיות שיש בתפזורת בתחתית הגיליון שיהיה להם לעזר.

הפעלות יומולדת לגיל 8
יצירת מסכות- הדפיסו מסכות של חיות שניתן למצוא באינטרנט על בריסטולים לבנים, ותנו לילדים לקשת בצבעים מדבקות ונצנצים.

קישוט עוגות יום הולדת - הכינו עוגות אישיות כמספר הילדים ותנו להם להכין חיות דמיוניות בעזרת צפוי מקצפת בצבעים, שוקולדים וממתקים.

סרט- הקרינו לילדים סרט חיות חביב והגישו להם אוכל תוך כדי.

  
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים