שובר לפרסום בגוגליום הולדת לגיל שנה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Damien Roth   
חמישי, 29 ספטמבר 2016 13:51

 

יום הולדת לגיל שנה

מסיבת יום ההולדת המרגשת ביותר עבור הורים ועבור פעוט או פעוטה, הינו ללא ספק יום הולדת לגיל שנה. מסיבת יום הולדת לא תימשך הרבה שעות, אבל כדאי כי תאמצו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את הזיכרונות הכי חשובים לכם מילדיכם.  יש לפזר פאזלים גדולים, צעצועי חיות פרוותיים, כדורים וכל צעצוע שישמש עבור המוזמנים הקטנטנים כשעשוע. כמובן שמיותר לציין, כי חפצים קטנים, עשויים להיות מסוכנים עבור פעוטות בגיל שנה, כאשר הם נוהגים להכניס כל דבר לפה בכדי לבחון אותו ולכן, יש לדאוג לכך, כי החפצים השונים והצעצועים לא יהיו מסוכנים לגילם.

גם ממתקים כדאי כי לא יהיו קטנים ויש להכין חטיפים לתינוקות שיתאימו, כגון במבה שהיא רכב ונמסה וכדומה. יש לדאוג למוסיקה שתתאים לתינוקות בגיל זה. חשוב לקשט את האזור בהרבה בלונים צבעוניים עם דמויות של וולט דיסני צבעוניות שפעוטות בגיל שנה נמשכים אליהם.

בימבות ביום ההולדת שנה

גם בימבות עשויות להיות מהנות עבור פעוטות בגיל שנה שחלק מהם, זה עתה כבר למדו ללכת. הילדים ישתובבו בסלון עם הבימבות ויש להשגיח עליהם בכל העת. תוכלו להקרין עבור יום הולדת לגיל שנה, די  וי די שפעוטות אוהבים עם שירים ודמויות שהם מכירים מהבית או המשפחתון שבו הם נמצאים בשעות היום. גם עוגת יום הולדת, חייבת היות מיוחדת, למרות שההורים ייהנו ממנה יותר או שכדאי לבחור עוגה רכה, כך שלא תהיה מסוכנת לפעוטות בני השנה.

שירי יום הולדת, כדאי כי יהיו בשפע, כך שהפעוטות אפילו יזיזו את גופם, היות וחלק מהשירים הם מכירים מהמשפחתון שבו הם נמצאים.

חגיגת יום ההולדת בגן

גם הגננות והמטפלות בגנים של פעוטות בני שנה, עורכים ימי הולדת. טקס יום הולדת בגן, הפך להיות נפוץ בקרב הילדים והגנים והיא חוויה בלתי נפרדת מהווי הגן. שירים רבים נכתבו לימי הולדת. הסמלים והתכנים חשובים וכן הסבר מה משרת הטקס ומדוע הוא חשוב לכל ילד וילד. ארגון  יטם הולדת בגנים השונים, לא חייבת להיות הפקה מושקעת, הגננות יאמרו להורים מה יש להביא לגן, כך שהאווירה והתכנים, הם אלה שחשובים יותר בימי ההולדת הנערכים בגנים. יש להביא פרסים שהילדים בגן אוהבים, כגון מיכל קטן של בועות סבון, פאזלים מפיסות פלסטיק גדולות להרכבה של בעל חיים או דמות שהם מכירים מסדרת הטלוויזיה ועוד.

שקיות יום הולדת יש לרכוש ולוודא כי הם מתאימות לגילאי ילדי הגן, כך שכל ילד ייצא מלא חוויות מיום הולדת שנערכת בגן. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים