יום הולדת הישרדות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Damien Roth   
שני, 28 נובמבר 2016 23:39
יום הולדת הישרדות

יש לי יום יום חג ש לי חג יום יום!

מזל טוב! הגיע היום שלכם בשנה! מכל 365 הימים בשנה אין יום אהוב ויקר יותר מיום ההולדת שלנו! יום שכולו חגיגה של אהבה לקיום של עצמנו. ימי הולדת הם מסורת עתיקה שהתחילה כבר בתקופה של המצרים הקדמונים שהיו חוגגים ימי הולדת למלכים שלהם, והמשיכה עד היום! חגיגת יום ההולדת כמו שאנחנו מכירים אותה נחגגת במאוד האחרונות ומשתפרת מעשור לעשור!

כאשר גדלנו והפכנו להורים, חשיבות ימי ההולדת התעצמה! אנחנו יודעים כמה חגיגת יום ההולדת חשובה לילדנו. יום ההולדת בשביל ילד היא הזדמנות להתבלט ולייצר לעצמו עמוד תווך לעולם חברתי מוגן ובטוח, לעיתים עבור ילדינו יום ההולדת הופך להיות הוכחה לא מודעת לשווי החברתי שלו, כמה הוא הוא אהוב ומקובל. אמנם אנחנו בתור הורים לא רוצים לעודד את המאורע הזה להיות בעל משמעותית נפשית כה רבה עבור הילד, אבל אין ספק שיש לנו תמריצים רבים לנסות לייצר לילדנו את החוויה המושלמת ביום הזה,בשביל זה יש לנו אטרקציות לאירועים.

על מנת לייצר כזו חוויה מוצלחת, הבאנו לפניכם רעיון כיצד לשפר ולהעצים את מסיבת יום ההולדת של ילדכם – מסיבת יום הולדת הישרדות!

"הישרדות" היא גרסה ישראלית לסדרת ראליטי טלוויזיונית אמריקאית שנקראת "הישרדות". הסידרה הגיעה לישראל לראשונה בשנת 2012 ובמהלכה נשלחים כ-20 אנשים למקום מרוחק על פני כדור הארץ (האיים הקריביים, האמזונס וכו') ונמצאים שם כחודש, מבצעים משימות ומתחרים זה בזה על תואר השורד האחרון.

הצעות ליום הולדת בנושא "הישרדות":

 • רכשו בטרם עת שקיות הפתעה, בלונים וכובעי יומולדת של התוכנית "השרדות"
 • הכינו שקיות הפתעה ובהם קלפים של הסדרה השרדות (כל ילד יכול לקבל שחקן אחר)
 • ארגנו משחק השרדות של הילדים – חלקו אותם לשתי קבוצות וארגנו מספר תחרויות ספורטיביות שבהם יתחרו הילדים כאשר המנצח יזכה בתואר השורד האחרון.
 • ניתן לקשט את המקום בצורה אקזוטית כמו התפאורה של הסדרה – הכינו עצים מקרטון תלו בובות של נחשים וחיות פרא מהתקרה.
 • יום הולגת שמח ומאושר לכם ולידיכם – בהצלחה!

      
  STU2

  חיפוש מהיר בגוגל

  מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים