שובר לפרסום בגוגלטפט לדלת הכניסה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
ראשון, 15 ינואר 2012 11:09
במתנה מהלב לא צריך להשקיע. מתנה שלא מחליפים. בכוונתי לספר את הסיפור על שי מסויים שקניתי לחברתי דאז לפני מספר חודשים, ואני בטוח שזו הייתה ההפתעה המגניבה ביותר שהענקתי למישהו מעולם. היא הזילה דמעה, ואנחנו חיים באושר בעקבות המתנה הזו.


לחשוב בקטן.

בזמן שחיפשתי עבורה מתנה ליום ההולדת בדקתי בהמון אתרי מתנות, בקושי נרדמתי בלילה והייתי ממש מוטרד. חיפשתי בכל הכוח משהו לא שגרתי, ולא סתם איזה הזמנה מאתר מפוקפק. בדיעבד הבנתי שהשי שהתאמצתי למצוא היה גם קרוב. והחלטתי לקנות טפט לדלת.

הרעיון המקורי של שימוש בתמונות אישיות אינו מהפכני בעיקרון, אך עדיין מבחר האופציות האפשריות בענף - נותנות לו נופך לבבי ונועז. בין אם מדובר בהגדלת תצלום על בד ענק, או להדפיס תמונה על צילון לרכב - היא תתלהב מזה. בדקו בעצמכם על בנות זוגכם. אשמח לקרוא את הביקורות שלכם - באזור התגובות. לפי כמות התגובות, אשמח לכתוב עוד עצות בתחום טפטים לארונות מטבח.

כמה שיותר מקורי.

כמובן שהרעיון הכי קיטשי הוא לעבוד על תמונה שלה ושלך. אני מוכרח להודות, זו שיטה בטוחה, ואתם בהחלט תצליחו לסחוט ממנה דמעות ולהתפעלות, אך למרות זאת אמליץ לכם לבחור צילום מקורי יותר; ציור שמן של חוף בו חגגתם, בית הקפה בו התחייבתם האחד לשנייה, ואפילו אעז להציע תמונה שלה מהגן. בחרו תצלום תו"כ מחשבה רבה, כדי לא לעורר ויכוח קשה.

מבחר סגנונות האפקטים שניתן להוסיף לקולאז' הוא ממש גדול. קביעת האפקט הנכון היא כשלעצמה מטלה מורכבת, ולכך יש לכם מקצוענים שיסייעו לכם. צילומים מסויימים לא ניתן להדפיס עקב הגודל, לדוגמה. למניעת אי הבנות, אמליץ לבחור כמה תמונות פוטנציאליות, סתם שתדעו.

יש גם סוגי הדפסה.

אז כמו שהזכרתי, הפתעות מהסוג הזה הן תמיד תענוג, בייחוד כשהן מוענקות בספונטניות ללא סיבה מיוחדת. אנא שלחו לי עוד הברקות למתנות מקוריות, שתפו אותי כאן, אשמח להשכיל עוד.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים