שובר לפרסום בגוגלטיהור מים – שיטות שונות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אייל עמירון   
ראשון, 20 פברואר 2011 11:17

טיהור מים – שיטות שונות

כבר שנים אנו חיים בידיעה שצריך לטהר את המים שאנו שותים. יש דרכים רבות לטיהור המים וכל אחת מן הדרכים הללו משתמשת בסוג אחר של מטהרים, כך שלכל אחד מאיתנו יש את האפשרות לבחור איזה מבין מטהרי המים הוא הכי טוב עבורנו. כמובן שיש גם מי שלא רוצים ולא אוהבים מערכות טיהור מים משום שמבחינתם המים הטבעיים שיוצאים לנו מן הברזים מים מספיק טעימים, עם כל החומרים והתוספים שהגוף צריך, ולא מעבר לכך. כל אחד ממוצרי טיהור המים יכול בהחלט להתאים לאנשים שונים ולצרכנים מגוונים, ולהלן מספר מוצרים.

 

פילטר טיהור מים – מיני בר

במקביל לברזים רבים בבתי האב בישראל, וגם בעסקים, אנו יכולים למצוא את המיני ברים, אותם מכשירים שמניבים מים מסוננים ומטוהרים שאנו יכולים לשתות כאוות נפשנו. את המים הללו אנו יכולים לשתות גם כמים קרים וגם כמים חמים, ובמקרים רבים, עם שכלול הפעילות הטכנולוגית של המיני ברים, או גם יכולים להחליף את הקומקום ולהכין תה וקפה בעזרת כל מיני בר מודרני. מיני ברים ישנים יותר פועלים גם עם מיכלי מים מינרלים שמגיעים אחת לתקופה על ידי נותני השירות של חברות המים המינרלים, אך למערכת המיני בר החדשה יש חיבור טוב לנקודת יציאת המים, ומעבר לכך לא צריך.

 

טיהור מים עם פילטר כפול

יש מי שפילטר אחד לטיהור מים לא מספיק לו. לכן, היום אנו יכולים להתקין מתחת לכיור המטבח עוד פילטר, עם מקדם טיהור גבוה יותר, וכל בעל מקצוע יוכל להסביר עד כמה תוספות של פילטרים מסננים ומטהרים את המים מחומרים מזיקים כאלה ואחרים. החיבור של מסנני המים אל נקודות המים במטבח, בעיקר, נותנות לנו את האפשרות להשתמש במים בלי טעמי לוואי, עם ירידה משמעותית בתדירות הניקיון של הקומקום מאבנים ועוד. לא מדובר כאן על חיסכון במים בבית, אך כן מדובר באיכות חיים שאנו מבקשים לעצמנו.

 

טיהור מים לטובתנו האישית והמשפחתית

בשנים האחרונות נראה כי הפכנו להיות אניני טעם במים, ולכל אחד יש את איכות המים שהוא היה רוצה לשתות כל הזמן. נראה כי אנו יכולים להרגיש מתי המים טעימים לנו ומתי לא, גם אם הכנו שתייה חמה וממותקת. לכן חשוב מאוד לבחור את שיטת טיהור המים הטובה ביותר עבורנו, ואם אנחנו ממש מתעקשים, אז פשוט לבדוק את טעם המים במקומות אחרים, עם סוגי המטהרים השונים.


www.yerakrak.co.il
 
מאמרים נוספים :

» טיהור מים אפורים

אם שמעת על האפשרויות הטמונות במערכת מחזור מים אפורים ודאי תרצה להתקדם שלב ולהתקין מערכת כזו בביתך. אך כיצד יודעים איזו מערכת טובה ומשתלמת יותר? שוק מערכות מחזור המים מייצר המצאות ופטנטים חדשים משנה לשנה וקל להתבלבל בין...

» בניה ירוקה בישראל

בשנים האחרונות החלה תנופה מאוד גדולה של בניה ירוקה בישראל, והמטרה של הבניה הזו היא לקחת חלק פעיל ביכולת שלנו להתמודד עם תנאי הסביבה ועם המאפיינים האקולוגיים המשתנים של כדור הארץ. אנו מתחילים להבין שיש לנו את היכולת...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים