שובר לפרסום בגוגלחשיבות קניית רכב טרייד אין יד שניה מפרטי יבוא מורשה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שני, 01 יוני 2015 07:20

כאשר רוכש פוטנציאלי של רכב קורא על רכב טרייד אין יד שנייה למכירה הוא רואה לנגד עיניו כתובת מקצועית, אמינה ואטרקטיבית לרכישת רכב. מי שהתנסו והתאכזבו מרה מרכישת רכב מאדם פרטי אשר הונה אותם, הערים עליהם ולא גילה להם גילוי נאות את מצבו של הרכב שמכר להם ודאי נשבעו לעצמם לעולם לא לרכוש רכב, מפתה ככל שיהיה, מאדם פרטי שאין אפשרות לוודא את מידת יושרו והגינותו. חשיבות קניית רכב טרייד אין יד שניה מפרטי יבוא מורשה גלומה בעיקר בהיות היבואן המורשה מקור אמין, בעל יושר ויושרה, המציע למכירה רק רכבים שעומדים בכל תקני האיכות והבטיחות המחייבים.

נזקו של העדר גילוי נאות

לא אחת, כאשר אדם פרטי מסוים חייב למכור את הרכב – אם בשל מצוקת מזומנים ואם מכל סיבה אחרת, הוא עלול לא לבחול בשום אמצעי על מנת לממש את מטרתו ומי שמשלם את המחיר הם אנשים תמימים וישרים שלא מאמינים שהם יכולים ליפול ברשתו של נוכל. אבל חשיבות קניית רכב טרייד אין יד שניה מפרטי יבוא מורשה נובעת לא רק מהאפשרות לברר ולוודא כל פרט על אודות היבואן אלא מהביטחון המלא של רוכשי הרכב יד שנייה לגבי מצבו וכשירותו לנסוע בכביש. זאת ועוד: היבואן מעמיד לרשות מי מהרוכשים הזקוקים לכך, תנאי מימון אטרקטיביים.

עסקת WIN-WIN

ליבואן מורשה יש אינטרס החופף את האינטרס של הרוכשים מכוניות באמצעותו, מאחר שהוא רוצה לספק אותם מכל הבחינות, כדי שכאשר ירצו לשדרג את מכוניתם ולהתקדם לדגם חדיש יותר, הם יראו בו מקור טבעי ומתבקש לביצוע עסקת טרייד אין נוספת. החברה היבואנית מבצעת את כל הבדיקות הנדרשת לרכב ומתקנת את הטעון תיקון. המידע שהיא מוסרת ללקוח הוא מלא ושקוף. זהות אינטרסים היא תמיד בסיס טוב לקיום עסקה הוגנת, אשר לכל הפחות זה נהנה וזה אינו חסר או אף עסקה שהכול יוצאים ממנה נהנים ומנצחים.

 

כאשר אתם נחשפים למודעה המכריזה על רכב טרייד אין יד שנייה למכירה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי במסגרת חוזה המכירה של הרכב שיימכר לכם תהיה כלולה גם תקופת אחריות, אשר במסגרתה יתוקנו כל הליקויים שייגרמו לרכב, כפי שיוסכם עליו. אין סיבה להיכוות באש השורפת והמכלה של נוכלים בשוק הרכב הפרוע והפרוץ כדי להיווכח, על דרך השלילה ולאחר תשלום מחיר כבד מכל הבחינות, כי כדאי, מועיל ומשתלם לרכוש רכב במסגרת עסקת טרייד אין של יבואן מוסמך.

  
מאמרים נוספים :

» חשיבות קניית רכב טרייד אין יד שניה מפרטי יבואן מורשה

רוצים להשתדרג ברכב חדש אבל עוד לא מכרתם את הישן? רוצים לרכוש רכב יד שנייה אך עדיין ליהנות מאחריות? אין לכם מספיק מזומנים לשידרוג של הרכב ומחפשים אחר פריסת תשלומים נוחה? מכל הסיבות הללו כדאי לכם לפנות אל למכירה אצל היבואן...

» חשיבות קניית טריד אין יד שניה מפרטי יבואן מורשה

מחפשים רכב יד שנייה? אתם ודאי לא מאחלים לעצמכם ליפול קרבן לשרלטנים ולנוכלים, לכן יש חשיבות רבה למקור שממנו אתם מתכוונים לבצע עסקת טרייד אין. חברות שונות מציעות בתנאים אטרקטיביים, הכוללים מימון של חלק הארי של הרכב או אף...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים