שובר לפרסום בגוגלחיתולים למבוגרים שיקמה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שני, 26 ינואר 2015 09:07

על אף שמם – חיתולים למבוגרים – הרי שחיתולים למבוגרים פעמים רבות משמשים גם צעירים ומתבגרים הסובלים מבריחת שתן או חוסר יכולת שליטה על הסוגרים בשל מוגבלות או בעיות פיזיות ונפשיות כאחד. חיתולים למבוגרים שיקמה מאפשרים לאוכלוסיות צעירות אלו לפתור את הבעיה, המבוכה, האסתטיקה וכמובן הצד הרגשי בצורה קלה ונוחה, בין אם מדובר בצעירים המתפקדים עצמאית באופן מלא ובין אם מדובר בצעירים הנזקקים לסיעוד.

תופעת בריחת שתן בצעירים

בריחת שתן הינה תופעה ידועה בעיקר בקרב הגיל השלישי, אך לא פעם אנו נתקלים בה גם אצל צעירים הסובלים מבעיות נפשיות או כאלו החוו טראומה נפשית הבאה לידי ביטוי בבריחת שתן במשך היום או הלילה. בריחת שתן אצל צעירים נמצאת גם בקרב מוגבלים וכמובן בקרב אלו בעלי בעיה פיזית שאינה מאפשרת להם להתפנות בצורה עצמאית וזקוקים לסיוע או לסיעוד חלקי או מלא. השימוש בפדים סופגים, תחתונים סופגים או חיתולים למבוגרים שקימה בהחלט מאפשרים מתן פיתרון איכותי.

השימוש בחיתולים למבוגרים בקרב צעירים

בין אם מדובר באוכלוסייה של צעירים או מתבגרים הסובלים מבעיה נפשית הגורמת להם לבריחת שתן ובין אם מדובר בצעירים בעלי מוגבלות הרי שחיתולים למבוגרים באים לפתור בעיות כמו היגיינה, אסתטיקה, בריאות וכמובן ביטחון עצמי ומניעת מבוכה.  חיתולים למבוגרים שיקמה הינם חד פעמיים ובעלי יכולת ספיגה גבוהה במיוחד ומגיעים במגוון רחב של מידות ודרגות ספיגה. מבחינת אסתטיקה והיגיינה הרי שמדובר בפתרון נוח במיוחד, בין אם יש צורך בפיתרון זמני ובין אם מדובר בפיתרון קבוע. חיתולים למבוגרים שיקמה יעניקו את תחושת היובש, ימנעו תחלואות שונות ודלקות כתוצאה מבריחת שתן או חוסר יכולת שליטה בסוגרים וכמובן יאפשרו להתנהל בצורה נוחה ובביטחון מלא.

התאמה החיתולים לצעירים ומתבגרים

את חיתולים למבוגרים שקמה אנחנו יכולים למצוא במגוון של מידות ודרגות ספיגה על מנת ליצור התאמה מלאה לנוחות ולאופן השימוש. הפדים הסופגים, התחתונים הסופגים או החיתולים מאפשרים לכל אחד להתאים את הסוג את הסיטואציה. ניתן למצוא מוצרים המתאימים לשימוש בשעות היום וכאלה המתאימים לשעות הלילה על מנת ליצור תחושת יובש לכל אורך שעות השינה. בנוסף לכך, מנגנון הפתיחה והסגירה הרב פעמי של החיתולים מאפשרים המשך שימוש לאורך היום במידה ומדובר בצעירים בעלי יכולת התנהגות עצמאית, כאשר החיתול משמש לצורך ביטחון בלבד על מנת למנוע מצבים של אי נעימות במקרה של בריחת שתן.

 

חיתולים למבוגרים שקמה הינם פיתרון איכותי, נוח ויעיל במיוחד גם בקרב  צעירים ומתבגרים הנזקקים לתמיכה וסיוע פיזי אל מול בריחת שתן. אין ספק כי עם חיתולים למבוגרים ניתן להמשיך בשגרת החיים בצורה בטוחה לחלוטין.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים