שובר לפרסום בגוגלחושבים על טיח צבעוני?!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 05 פברואר 2017 09:42

אין זה משנה אם מדובר במפעל, בית עסק או בית פרטי, ולו כי כאשר מדובר על חזות חיצונית, הרי שכולם מבקשים שהדנכס שלהם יראה הכי טוב שרק ניתן ועל כן רבים בוחרים לעשות את הפיניש בעזרת טיח צבעוני. עבור מי שאינו מכיר, נציין שטיח צבעוני לרוב מורכב על בסיס גבס מעורבב עם חול, או לחלופין על בסיס צמנט מעורבב עם סיד, ואילו אצל חברת "אירלנד פלס" (מותג הדגל של החברה אייפל) אתם מוזמנים למצוא את ההרכב האיכותי ביותר לצד המינונים הנכונים ביותר, ולו כי מדובר בחברה שפועלת בתחום חומרי גמר עבור שיפוצים ובנייה ולרשותה מעבדות לצד אנשי צוות מובילים, כך שהתוצאות לא רק איכותיות, עמידות, מרשימות, נוחות לתפעול ומובילות לתוצאות הרצויות, אלא התוצאות גם מוכיחות את עצמן פעם אחר פעם, ועל כן נמכרות בכמויות בחנויות בארץ ובחו"ל!

היצע מפואר ואיכותי!

ממש כפי שטיח בסיס משמש עבור בידוד, איטום, הגנה על קירות הבית מפני סדקים וכבסיס ראשוני עבור צביעת הבית, הרי שכך גם טיח צבעוני מורכב פחות או יותר על אותו עיקרון, רק שהוא מעט שונה, כלומר חשוב לציין שהוא מכיל שלל גוונים, כאשר אצל חברת "אירלנד פלס" ניתן למצוא היצע מפואר וכאמור מאוד איכותי. כמו כן ראוי לציין שבעת בחירה בטיח צבעוני, בעצם חוסכים שלב, ולו כי אם עד היום היה צריך לשים טיח אפור ועליו לצבוע, הרי שבעת פעולה זו גם שמים טיח וגם נהנים מהגוון הרצוי, והכול באותה פעולה.

הגוון המושלם במיוחד עבורכם!

לאור כל זאת אם מבקשים לבצע רכישה חכמה, גם אתם מוזמנים לרכוש מחברת "אירלנד פלס", ולו כי מדובר בחברה שעוסקת בתחום עוד משנת 1956, היא מקפידה על ייעוץ  אישי והתאמה, כל העת מחפשת אחר הדבר הבא, לרשותה מעבדות מתקדמות, היא עורכת מחקרים, כל העת מחדשת והיא מוכרת למיטב החנויות בארץ ובחו"ל. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות מייעוץ מקצועי, ליהנות מיחס אדיב, מחירים טובים וכמובן שגם מתוצאות מרהיבות, הרי שיש כתובת אחת – "חברת אירלנד פלס"! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים