שובר לפרסום בגוגלחדרי חזרות ...

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אורלי ורדי   
ראשון, 25 דצמבר 2011 20:26

להקות, וזמרים רבים נתקלים רבות בבעיה של מחסור במקום לעריכת חזרות. החוק החדש שנועד לאכיפה של רמת רעש מגביל את האפשרות לערוך חזרה בבית של אחד מחברי הלהקה. בנוסף על מנת לערוך חזרה רצינית כמו שצריך ולהקליט אותה כדי לבחון בצורה אובייקטיבית את המוזיקה צריך חדרי חזרות בעלי אקוסטיקה טובה, על מנת להימנע מהדים חוזרים במהלך החזרה וההקלטה שגורמים לירידה באיכות הסאונד.

חדרי חזרות נועדו ללהקות זמרים או הרכבים המעוניינים לערוך חזרות במקום בעל אקוסטיקה טובה שתאפשר חזרה אפקטיבית, עם אפשרות להקלטה של החזרה.

מה צריכים להכיל חדרי חזרות

דבר ראשון וחשוב ביותר שצריך להיות זה אקוסטיקה טובה, חדרי חזרות ללא אקוסטיקה יקשו מאוד על יעילות החזרה. ב SPS תמצאו שני חדרי חזרות מפוארים בעלי אקוסטיקה מושלמת. דבר שני, חדרי חזרות צריכים להכיל אפשרות להקלטה של החזרה, כדי שתוכלו לשמוע אחר כך ולתקן את מה שצריך. ב SPS יש אפשרות להקלטה של כל חזרה. בנוסף SPS דאגה לצייד את חדרי החזרות בכלי נגינה איכותיים וחדישים (שני מגברי גיטרה של מרשל ורולנד, מגבר בס קרוגר, מערכת תופים ומצילות רולנד, פסנתר חשמלי קורג, מוניטור שירה ומוניטור תופים), כדי שלא תאלצו להיסחב עם הציוד הכבד מהבית. SPS  גם תספק לכם טכנאי סאונד מעולה על מנת שידאג שתשמעו הכי טוב שאפשר.

לכמה אנשים מתאימים חדרי חזרות בSPS

אחד מחדרי החזרות מיועד להרכבים קטנים, ואילו השני מיועד עבור הפקות גדולות ולהקות בעלות הרכב של עד 12 נגנים. בכל אחד מחדרי החזרות ניתן לערוך גם פרזנטציות.

SPS מאמינה שמוזיקה היא יצירה שצריכה להיעשות בכיף ובהנאה, ולכן נושא השירות חשוב לנו ביותר. כל אנשי הצוות ב SPS הם אנשים בעלי תודעת שירות גבוהה וסבלנות רבה אשר ישמחו לעזור לכם בכל בעיה, ועם חיוך. עכשיו מה שנשאר לכם זה רק להתמקד בחזרה, אנחנו נדאג לכל השאר.

לשירות המשתמשים בחדרי החזרות יש פינת קפה חופשית, ניתן לרכוש שתייה קרה ובירות במקום.


www.spspro.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים