שובר לפרסום בגוגלחברת צוות פינוי דירה לפינוי דירה בכל קומה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 11 מרץ 2015 06:53

פינוי דירה היא אולי משימה שנשמעת כמו משימה פיזית אותה יכולים לבצע שני חברים עם טנדר, אבל כל מי שהשתמש בשירות הזה אי פעם, יודע שזה לא יכול להיות רחוק יותר מן המציאות. האתגרים בתהליך פינוי דירה הם רבים ומגוונים, החל במתן השירות הראוי לכל לקוח ולקוח, הגעה בזמן, פינוי שקט ונקי, אחראי ומסודר, מבלי להטריד את השכנים, מבלי לפגוע בקירות ומבלי ליצור סיכונים בטיחותיים, דרך כלי העבודה ואמצעי השינוע המאפשרים להתמודד עם כל משימת פינוי בכל קומה, מכל סוג ובכל היקף, וכלה במדיניות ואתיקה מקצועית שבאה לידי ביטוי בכל שלב של תהליך הפינוי ובמיוחד לאחר שעוזב צוות העובדים את הדירה עם ערימה של פסולת בה יש לטפל בהתאם לחוק.

כל שירותי הפינוי לכל סוגי הלקוחות

חברת צוות פינוי דירה היא חברה וותיקה ומקצועית הפעילה בשוק הפינוי בישראל מזה שנים ארוכות, ומציעה מגוון רחב של שירותי פינוי לכל מגזרי המשק, החל בפינוי דירה, דרך פינוי מחסן, מקלט, משרד, מפעל, גג, בית ספר, גן ילדים או בית מלון, וכלה בפינוי פסולת סביבתית פינוי דירות של אגרנים כפייתיים וכל משימת פינוי אחרת תהיה מורכבת אשר תהיה. חברת צוות פינוי דירה מספקת את שירותיה באמצעות צוות עובדים בוגרים, אחראיים ואיכפתיים העוברים הכשרה מקצועית בצורה יסודית החל מהיום הראשון לעבודתם בחברה, דרך שורה של ימי רענון בהיבטים מקצועיים ובטיחותיים.

עבודה יסודית וסל שירותים משלימים

בנוסף לכך, מציעה צוות פינוי דירה גם סל של שירותים משלימים המיועדים להעניק לכם, הלקוחות, את חוויית השירות האולטימטיבית, סל שירותים הכולל שירותי ניקיון יסודי לאחר הפינוי, חיטוי מקצועי, מיון חפצים, אריזה ועיטוף, הובלה לאחסנה זמנית, סידור חפצים מחדש ואפילו שיפוץ ראשוני לאחר הפינוי, הכל במטרה לאפשר לכם לסיים את המשימה כמה שיותר מהר, לקחת אותה אל השלב הבא של חייה, ולהניח הכל מאחוריכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המקצוענים של צוות פינוי דירה ולקבל את כל הפרטים הדרושים לכם אודות השירותים שאנו מספקים, וכל למצוא מידע נוסף באתר האינטרנט שלנו בכתובת www.clearteam.co. 
מאמרים נוספים :

» צוות פינוי דירה- מחירים הוגנים ומשתלמים

מחפשים חברה מקצועית וזולה לפינוי תכולה וחפצים מהדירה? מעוניינים לפנות את המחסן או לפנות את החצר מפסולת, חפצים וגזם? ובכן, הגעתם למקום הנכון! חברת "צוות פינוי דירה" מציעה שירותי פינוי מתקדמים ומקצועיים במחירים הוגנים...

» המלצה על "צוות פינוי דירה"

שלום רב,שמי מאור ואני רוצה להמליץ על הצוות המקצועי "צוות פינוי דירה" אותו הזמנתי אל הדירה שלי לפני כמה ימים.בדירה שלי ישנו מחסן גדול אשר בכל פעם זרקנו אליו חפצים שונים, בין אם מדובר בחפצים תקינים וראויים לשימוש ובין אם...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים