שובר לפרסום בגוגלז'אנרים מודרניים של משחקי רשת

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
ראשון, 19 פברואר 2012 14:49


כולנו משחקים במשחקים בדפדפן – מדובר בסגנון משחק מקובל שכל אחד בלי יוצא מן הכלל יש בכוחו להיכנס אליו. אלו הם משחקים שאפשר לשחק באינטרנט, בחינם וללא קושי, ומה שמאפיין אותם במקרים רבים זה הקלילות שלהם: אפשר להפעיל, להתחיל לשחק, לבלות ולסיים אותו בזמן קצר מאוד. לא מדובר רק בנחלתם של צעירים, גם מבוגרים נהנים ממשחקי מחשב וחברות מסחריות רבות מאוד אף מאפשרות לעובדים לשחק בזמן הפסקותיהם לצורך הגברת היעילות והסיפוק מהתעסוקה. במאמר זה נסקור סגנונות חדשים של משחקי דפדפן שצצו בתקופה האחרונה.

משחקי מחשב המיועדים לכל אחד ואחד

אחד המשחקים המפורסמים שמתאימים לכל אדם קרוי באבלס והוא זוכה ל תהילה מחודשת בשנים האחרונות. זהו סגנון משחקים ותיק, שבמסגרתו יורים בועות בצבעים שונים, מנסים לשמור על דיוק ולהביא ליצירת רצפים של גוונים זהים. זהו משחק מאתגר, שנהנים ממנו גם ילדים וגם בוגרים גם יחד – והוא מוצע במסגרת מהדורות שונות ומשונות כיום: החל מבאבלס שכולל דמויות ידועות ועד לורסיות מאתגרות בשיעור רב שדרושה מומחיות גדולה כדי לעבור אותם. ניתן לחפש משחקי באבלס באינטרנט ולמצוא וריאציות רבות מאוד למשחק הממכר הזה.

משחקי מחשב שמיועדים לבנות

משאלים מראים שבנות משחקות במשחקים לא פחות מבנים, ולעיתים אף יותר. בד בבד, שאיפותיהן מבחינת משחקים עלולות להיות שונות טיפה, ובהתאם לכך מצויים בשוק משחקים ייעודיים שמיועדים לבנות. באופן זה, ניתן למצוא בשוק משחקי הלבשת בובות שבהם הבנות רותמות את כישוריהן האסתטיים ומעצבות סט בגדים עבור הדמות שבמשחק. סגנון נפוץ נוסף הוא משחקי אהבה שנוצר למעשה ממשחקים מתוך ז'אנרים ספורים, כשהמשותף בהם הוא העיסוק ברומנטיקה – לפי העדפתן של הבנות. מדובר במשחקי רשת שמתעסקים בתסריטים של סיפורי אהבה וזוגיות, אליהם הבנות יוצרות חיבור רגשי.

משחקים העוסקים בספורט מסוגים שונים

אם מוקדם יותר דיברנו על משחקי בנות, הרי שגם הבנים זוכים למשחקים רלוונטיים לטעם שלהם. לדוגמא, משחקים ספורטיביים הם ידועים במידה הרבה ביותר בקרב הבנים, וכך ניתן למצוא משחקי כדורסל ומשחקי כדורגל – ענפי הספורט הנפוצים ביותר בארץ – במגוון גרסאות אינטרנט שונות. גם ענפי ספורט מפורסמים פחות זוכים למשחקים משלהם – טניס, נהיגה, שחיה וענפים רבים אחרים. לדוגמא, על אף שאינו ספורט פופולרי בארצנו, מעריצי בייסבול יכולים למצוא משחקי רשת המתאימים לטעמם.

נוכחנו לראות שקיימים משחקי רשת רבים מספור המתאימים לכל אדם. למה לא להתחיל? הפעילו את הדפדפן שלכם, חפשו משחקים לפי סגנון המשחק האהוב עליכם והתחילו לכייף! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים