שובר לפרסום בגוגלוטרינר בכפר סבא מלמד אתכם לאמץ נכון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מילי שנ   
שישי, 30 יוני 2017 15:17

יש לכם גור חדש? בחרתם לאמץ אבל אין לכם מושג איך לנהוג ומה צרכיו של הגור? קודם כל, שיהיה בשעה טובה. לאמץ זה דבר טוב ומאידך, רצוי לעשות את זה נכון. המטרה של אימוץ נכון, הוא להפוך את הגור לחלק מהמשפחה שלכם לא כן? אז מה כדאי לעשות ואיך להימנע מדברים כאלה או אחרים? וטרינר בכפר סבא מעניק לכם כמה טיפים שיהפכו את הגור הקטן לבן משפחה חם ואוהב.

מה חשוב לדעת לפני שמאמצים גור?

אם בחרתם גור, רצוי מאוד להתאים אותו לצרכים שלכם. מה גודל הבית שלכם? האם זה לא מפריע לשאר הדיירים? האם מדובר בכלב עם המון מרץ? רגוע? נובח? חייב להבין את אופיו של הכלב כדי לדעת אם אתם עצמכם אכן בעלי מסוגלות לגדל את הכלב על פי כל הכללים. חשוב לזכור, בעל חיים לא שונה מבן אדם ומכאן שחשוב מאוד לבחון את צרכיו בדיוק כפי שהייתם בוחנים את צרכיכם האישיים.

מתי אפשר לאמץ גור?

אם אתם בוחרים גור, וודאו שהוא לפחות בן חודש וחצי עד חודשיים. זה חשוב מכיוון שבגיל הזה הגור כבר גמול מחלב ויכול להזין את עצמו באופן עצמאי. כאמור, אל תאמצו גור לפני הגיל הזה. חשוב לזכור, אלו הם ימים לא פשוטים לגור שלכם, הוא בבית חדש, מקום חדש ומשפחה חדשה. ייתכן מאוד שהגור יפחד או יבכה.

מה כדאי לעשות?

כל וטרינר בכפר סבא יציע לכם להקל על התאקלמותו של בעל החיים באמצעות שמיכה נוכה, סלסלה או אפילו מקום לישון. זה חשוב, כי זה יעניק לו תחושה של חמימות ובית. כדי להשלים את החוויה של הגור החדש, רצוי להשיג לו צעצוע גומי חמוד ובו זמנית לנקוט באמצעי זהירות כי לא ניתן לבלוע את הצעצוע.

יש לכם גור חדש? העניקו לו את כל היחס ואהבה הנדרשים, כדי לגרום לו להרגיש בבית. כדי להעניק לגור שלכם את היחס המועדף, מוזמנים לחפש אותנו באתר וטרינר בכפר סבא או להשאיר את הפרטים ואנו נשמח לחזור בהקדם ולתאם אתכם ועם הגור פגישת הכרות.
 
מאמרים נוספים :

» וטרינר בכפר סבא

טיפול בחיות מחמד כולל מגוון פעולות שיש לעשות. למי שלא התנסה בטיפול בבעל חיים לפעמים חושב על מצב של לצאת עם הבעל חיים לטיול בחוץ, שזה נכון ומאוד חשוב אבל ישנם עוד הרבה דברים שיש לבצע עבור הבעל החיים שלנו. חלק מהטיפול הוא...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים