שובר לפרסום בגוגלהתקדמות בתחום הרדיו

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
ראשון, 19 אוגוסט 2012 10:26


אנו הישראלים הממוצעים נורא אוהבים להאזין לרדיו. מאז ומתמיד היינו מאזינים לרדיו וכל אדם עושה זאת בגלל הסיבות שלו. יש את מי ששוקע בתכניות חדשות, יש את מי שאוהב לשמוע מוזיקה שמוצאים בעבורו העורכים המוזיקאליים ויש את זה שאוהב לעשות זאת תוך כדי ספורט. בשנים האחרונות החל להתפתח בארצנו תחום שידורי הרדיו ברשת האינטרנט. מהיום אפשר להאזין לשידורי רדיו גם באמצעות הדפדפן או אפילו טלפון נייד. כל הנתונים - במאמר זה!

מה יש לשמוע דרך הרדיו?

קיימות בארצנו מלא תחנות רדיו - יש תחנות גדולות שניתן לשמוע בתדר שונה בכל מקום בארץ, ובנוסף לכל תחום בארץ כיום יש לפחות תחנה אחת שמשדרת לאותו אזור. כל אחד שנהנה לשמוע רדיו דרך האינטרנט יכול למצוא מגוון אתרים דוגמת קליק שמציעים שידורי רדיו בחינם.
מהיבט התכנים שישנה אפשרות לקלוט - יש היצע רחב. תחנות רדיו כמו גלגלצ או רדיוס משדרות בעיקר מוזיקה עדכנית ומעניינת. כל מי שרוצה, מסוגל לנסות גם תחנות המשדרות חדשות, פרשנויות פוליטיות, שידורי ספורט ואף תוכניות מערכונים. לא צריך כבר מקלט רדיו כדי להאזין - אפשר להקשיב לרדיו דרך כל טלפון סלולרי ובכל מחשב אישי, כך שלא קיימת סיבה טובה לא לגוון מדי פעם ולנסות תחנות חדשות, למען הכיף.

רדיו על-פי נישה

בעשור האחרון חלה תפנית גדולה ומשמעותית למדי בעולם המוזיקה בישראל. עד לפני עשר שנים לערך, המוזיקה המזרחית, לצורך ההמחשה, לא נכחה בכלל בתחנות הרדיו השונות, ועם הקמת תחנות הרדיו האזוריות החלה השמעה משמעותית יותר של שירים מזרחיים. תהליך זה, המאפשר למעשה לשומעי כל סוג של מוזיקה להיחשף אל שירים עדכניים. לצורך הדוגמא, תחנות כמו רדיו מנטה משדרות בפרט מוזיקה ים-תיכונית, שנאבקת על מקומה בתחנות הפופולריות. תחנות אחרות כמו קליק למשל משמיעות מוזיקת רוק שלא תשמעו בגלגלצ, לדוגמא. ישנן תחנות המציעות מוזיקה קלאסית בלבד לטובת המאזינים שמעדיפים מוזיקה כזאת.
גם מההיבט של התוכן הבלתי מוזיקלי - יש תחנות שעוסקות בעיקר בפוליטיקה, אחרות בשידורי חדשות ואפילו ניתן למצוא תחנות שמשדרות שידורי ספורט!

רדיו שמתאים לכל אחד

כל אחד יכול למצוא בשבילו תחנה אהובה! בגלל המבחר ובגלל שקל מאוד להקשיב, אפילו שאצל רובנו יש ספריית מוזיקה על המחשב הביתי - למה לא לנסות משהו חדש? אנחנו בטוחים שאם תתנו לשידורי הרדיו ניסיון, תיתפסו מייד! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים