התאמת קופות רושמות ממוחשבות לבית העסק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דידי לוזון   
שני, 27 פברואר 2012 10:39
צריך לפקח על העובדים? קופות רושמות, סליקות ועוד. מה האלמנט הכי חשוב כשמנהלים עסק: שירות טוב? אולי. יח"צ? לאו דווקא. הכנסות! אין פה שאלה, הרי עסק נפתח במטרה להתעשר. מה יותר חשוב מפיקוח של הרווחים?


איך תעדיפו לשלם?

הקופה הממוחשבת וממשקי סליקת אשראי היו מאז ומעולם אסטרטגיות הגבייה העדיפות יותר על מסעדות ועסקים, אך מאוד מהר התוודענו לחידושים רבים, וחלק גדול מהעסקים עובדים גם עם כספיט ושפע של פתרונות טכנולוגיים אחרים.

אבל איזו שיטה מומלצת? מה משתלם יותר עבורך, מנהל העסק ברמה הפיננסית ומבחינת האפקטיביות? קשה לענות לשאלה שכזו, כי לעסקים עם אופי מסויים - יש צרכים שונים. במאמר זה אתן דגשים על האופציות והשיטות העומדות בפניכם.

כך תרוויחו יותר

קיימים מספר חידושים, שחוץ מהיעילות והנוחות שהם מכילים, יעזרו לך אפילו לייצר אקסטרה רווחים לעסק; גם אם בזכות העמלות הנלקחות מהלקוח ואם ע"י הגדלת הטראפיק של בית העסק. לא חשוב אם הוחלט להתקיןשירות משיכת מזומנים ואף אם החלטת להשתמש בשירות "מזומנית", יש אינספור פתרונות טכנולוגיים, בסגנון של קופות רושמות ממוחשבות, אשר יעזרו לך להגדיל את הכנסותיך.

עושים לך סדר

מעלה נוספת של פתרונות טכנולוגיים היא ההתייעלות של עבודת הניהול - בממד של ניתוח המידע. בין היתר, אפשרי לבצע התקנה של אפליקציות אייפד ושירותי סליקה מתקדמים כדי שתוכל לסכם דו"חות יומיים, לעקוב אחרי זמינות העובדים, ואם תרצה, גם להקל על שאר העובדים - במיוחד אם הם פועלים פרונטאלית עם הלקוחות או מנהלים ספירת מלאי.

כפי שכבר כתבתי, לכל ארגון מסחרי יש אג'נדה משלו, ואני לא בא לפזר הבטחות או ייעוץ עסקי, אבל לעיתים יהיה כדאי להוציא יותר מהמתוכנן על פתרון שיכול להגדיל את התפוקה ולהעלות את ההכנסות. סביר להניח שהפתרונות הללו יעלו יותר מהרגיל, אבל לטווח הרחוק שווים את הכסף.

אשמח להכיר עוד אפשרויות הנוגעות לחידושים טכנולוגיים בעבודה. עובדים זוטרים - הָעלו כמה אופציות בפני הבוס, ויכול להיות שתצליחו לקצץ בעומס במהלך היום-יום.

 
מאמרים נוספים :

» מסופי אשראי לרשתות ולעסקים קטנים

העסק שלך מיושן? אפליקציות ופיצ'רים יעילים לעסק. מה הדבר הכי חשוב מבחינת מנהל העסק: שימור לקוחות? לא תמיד. מוצר מוצלח? לא כל כך. כסף! מן הסתם כל העסקים נפתחים במטרה להתעשר. הלא העדיפות תינתן לפיקוח של ההכנסות שלך? שיטות תשלום...

» קופות רושמות ממוחשבות לחנויות ועסקים

לא מתמודד עם העומס? הטכנולוגיה תעשה את שלה. מהו הגורם הכי חשוב עבור מנהל עסק: שירות טוב? לא תמיד. מיתוג? אפשר גם בלי. כסף כסף כסף! אין ספק, מאחר ועסק נפתח כדי להרוויח. מה דחוף יותר מספירה וניהול נכון של ההכנסות שלך? שיטות...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים