שובר לפרסום בגוגלהשתלות שיניים כטיפול אסתטי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דידי   
ראשון, 08 מאי 2016 21:21

טיפולי שיניים נורמטיביים כוללים כתרים, סתימות וכל מה שקשור לבריאות השן וחלל הפה של המטופל. עם זאת, ישנם טיפולי שיניים שנועדו למטרה אסתטית ומטרתם שיפור מראה השיניים ומראה החיוך הכללי.

כאמור, השתלות שיניים נערכות מתוך צורך בריאותי רפואי, אך גם למטרות אסתטיות, במקרים של איבוד שן עקב ריקבון ונפילה שלה, שיניים פגומות, לאחר תאונות או חבלות ועוד. השתלת שיניים למטרה אסתטית מאפשרת לפציינט ליהנות ממערכת שיניים יפה ובריאה אשר נראית טבעית לחלוטין. השתלות שיניים למטרה אסתטית נועדו להשלים את מבנה השיניים בפה במקרה של שן חסרה ואף במקרים של סדרת שיניים חסרות. שן חסרה פוגמת במראה הפה והפנים של האדם.

טיפולי שיניים אסתטיים כוללים: הלבנת שיניים, ציפוי שיניים, כתרים לשיניים, השתלות שיניים ועוד. התקנה של שן מלאכותית כוללת שתל, אשר מחליף את שורש השן, והכתר שמותקן על גבי השתל. כיום השתלות שיניים מציעות פתרון מיטבי, קבוע ועמיד לשנים ארוכות. ישנם מספר סוגים של טיפולי השתלות שיניים: השתלת שיניים ממוחשבת, כירוגיית שיניים ועוד. בעוד שבעבר תהליך השתלת שיניים היה כרוך במספר מפגשים עד לסיום תהליך השיקום, כיום אפשר לעבור השתלות שיניים ביום אחד. פרוצדורה זו מתאימה הן להשתלות שיניים שנועדו למטרה רפואית והן להשתלות שיניים למטרה אסתטית.

המטופל יכול לבחור האם לעבור את תהליך השתלות השיניים בהרדמה מקומית או לבחור לעבור השתלת שיניים בהרדמה מלאה או בטשטוש (סדציה). בין האלמנטים שיכולים להשפיע על בחירת שיטת ההרדמה יהיו רמת החרדה שלו מטיפולי שיניים, מצבו הבריאותי של המטופל מורכבות השתלת השיניים ועוד. ככל שמדובר בהשתלת שיניים מורכבת יותר אשר כוללת גם תהליכים כירורגיים בחניכיים ובלסת עצמה, הנטייה תהיה לבחור טיפולי שיניים בהרדמה מלאה או בטשטוש.

מומלץ לבחור מרפאת השתלות שיניים בתל אביב אשר מנוסים בביצוע טיפולים אסתטיים ובכלל זאת השתלות שיניים בשיטות המתקדמות ביותר, שיש לצוות המרפאה ניסיון רב ושכל הטיפולים במרפאה זוכים לאחוזי הצלחה גבוהים ביותר. השתלות שיניים הן בין הטיפולים בעלי התוצאות הטובות ביותר שקיימים היום ברפואת שיניים. מטופלים נהנים מתוצאה תוצאה עמידה לאורך שנים, ומראה יפה ומרשים של שיניים בריאות, ישרות וקבועות. ברוב המקרים, לאחר טיפולי השתלות שיניים, הביטחון העצמי של המטופלים עולה, והחיוכים לא נפסקים.


 
מאמרים נוספים :

» הרדמה כללית גם בטיפולי שיניים

טיפולי שיניים בהרדמה כלליתהשיניים הינן אזור רגיש במיוחד. עד כדי כך רגיש אזור השיניים עד כי קיימות מרפאות בכל רחבי הארץ המעמידות שירותי חירום לסובלים מכאבים רבי עצמה. מאחר והטיפול בשיניים עלול להיות כואב עד מאד, ישנם...

» טיפול בחרדה דנטלית באמצעות גז צחוק

בשנים האחרונות הרפואה הדנטאלית מציעה פתרונות של טיפולי שיניים גם לאנשים אשר סובלים מחרדה דנטלית. אם אתם משתייכים לאותם אנשים אשר לא מצליחים להגיע למרפאת שיניים מרוב פחד או לשבת על הכיסא לאורך זמן וזאת משום הפחד המשתק...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים