שובר לפרסום בגוגלהשוואת מיצובישי ספייס סטאר מול מיצובישי אטראז'

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 11 ינואר 2015 07:24

על הכביש מיצובישי ספייס סטאר סופר מיני מחזיקה במתלים רכים ואמינים, זווית הגלגלים נוחה, לרכב יש צמיגים ברוחב של 165 מ"מ, (עובדה שמעיבה מעט על האחיזה עם הכביש), ההגה החשמלי נחשב כנוח עבור תמרון, הנסיעה העירונית והנסיעה הבין עירונית סה"כ כן נוחה, כך שההפרעה היחידה מגיעה מכיוון המנוע שלא מצליח להטמיע את הרעש שחודר אל תא הנוסעים. אם נבקש לסכם את רמת הביצועים נאמר שמיצובישי סופר סטאר זריזה, מציעה ביצועים די טובים באופן יחסי ומעולים עבור הקטגוריה שלה, (סופר מיני), וכל זאת בעיקר בזכות משקל נמוך שמצטרף לשילוב מוצלח שבין מנוע לגיר.

מיצובישי אטראז'

מיצובישי אטראז' המשפחתית מציגה מנוע של 1.2 ל' שמספק כ80 כ"ס. ההספק אומנם נמוך אך הביצועים כן טובים. גם פה המנוע מעט רועש המתלים עובדים יפה, הנסיעה צפויה, (וזה נאמר לחיוב), הבלמים עובדים היטב, אך מי שהוטעה מעט בשל המראה המעט שובב מהר מאוד יבין שהיא אומנם נהדרת עבור נהיגה רגילה, אך לא עבור נהיגה ספורטיבית ויותר מאתגרת.

איכות חומרים

בשני הסוגים איכות החומרים די ירודה, אך כיוון שההרכבה סה"כ טובה והמחיר לא יקר, הרי שמדובר על תמורה טובה וחסרון זניח. אם כבר אזכרנו את קריטריון המחיר יש לציין ששני הסוגים אכן נחשבים לזולים, כל אחד בקטגוריה שלו, (סופר מיני מול משפחתית קטנה), ואם משווים את המחיר שלהן אחת מול השנייה מהר מאוד מגלים שכמו שדגם סופר סטאר קטן יותר ופחות מאובזר, כך הוא גם יותר זול בכמה אלפים.

עיצוב

מבחינת עיצוב אצל שתיהן אין מה להרחיב, שתיהן לא מביאות עיצוב מרשים במיוחד, אך יחד עם זאת גם לא עיצוב רע אלא יותר סתמי. עם זאת יש למצוא שאופי העיצוב אכן מרמז על אופי ההרכבה ומכאן שדווקא מושך את קהל היעד- עבור אלו שמבקשים רכב לא יקר שנותן תמורה טובה, רכב שלא מושך עיניים אך כן אמין ואף משפחתי או לחלופים מנהלי. עם זאת יש הבדל משמעותי בין שני הדגמים,  כך שאחד יימצא כדגם יותר נמרץ וצעיר ואילו השני יותר רציני.

תא מטען

כיוון שלשני הרכבים יש לא מעט נקודות השקה בנוגע לבטיחות, עלות, ממדים, צריכת דלק, התנהגות על הכביש ואף מפרט טכני, נתמקד בקטגורית תא המטען ולו כיון ששם ניתן למצוא הבדל משמעותי. בעוד שמיצובישי סופר סטאר מציעה תא מטען קטן והנפח עומד רק על 235 ל', (בכול זאת מדובר ברכב סופר מיני), הרי שמיצובישי אטראז'  כבר מציעה תא מטען גדול של 450 ל', כך שהוא גדול, המפתח רחב והגישה נוחה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים