שובר לפרסום בגוגלהשוואת ביטוח חיים און ליין

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : חיים כהן   
שישי, 05 פברואר 2016 09:07

איך אתם משווים בין מוצרים ובין שירותים?

ביטוח חיים כמו יתר הביטוחים הינו שירות פיננסי, למעשה מדובר בהגנה מפני קטסטרופה ומטרתו להעניק רשת כלכלית למשפחה במקרה של חלילה מוות.

אם היום אנו משווים בצורה דיי יעילה בין בנקים ועמלות הבנקים, בין עמלות פעילות בניירות ערך, בין דמי כרטיס אשראי, אז למה שלא נבצע השוואת מחירי ביטוח ?

הרעין עצמו הוא למצוא מכנה משותף אחד, סכום הביטוח ותחת אותו מאפיין של מבוטח, ולבצע סקר שוק בין מס' רב ככל הניתן של חברות. כמו כן, מוטב לבדוק את התפתחות הפרמיה ולדעת מה הולכת להיות הפרמיה הממוצעת בכל התקופה בה נצטרך את הביטוח. כמובן שהתוצאה המבוקשת היא לקבל את המחיר הזול ביותר ולכן השוואת ביטוח חיים תוכל לסייע בקבלת ההחלטה.

 

מה הכוונה התקופה בה נצטרך את הביטוח?

כאשר יש נכס אשר עלול להיפגע או לגרום לנו לנזק כלכלי, אנו מבטחים אותו ... כך גם לגבי ביטוח רכב וכנ"ל לגבי ביטוח מבנה. עכשיו אם ננסה להכניס למשוואה את חייו של המבוטח, אם יקרה להם משהו, משפחתו תינזק באופן כלכלי בצורה משמעותית.

כעת שהבנו זאת, נצטרך לקבל החלטה עד מתי? עד מתי צריך ביטוח חיים?

התשובה אינה חד משמעית, אבל לרוב מסתכמת ב"כל עוד צריך!"
רוב האנשים עושים ביטוח חיים כאשר הם אינם מבוססים כלכלית (גילאים צעירים) וכאשר ילדים קטנים מעורבים בתמונה. כשהילדים כבר גדלים, והמבוטח צבר כבר הון מסויים,  ניתן לצמצם את סכום הביטוח או אף לבטלו לחלוטין.

  
מאמרים נוספים :

» ביטוח חיים הכי זול - השוואת מחירים לביטוח חיים

איך נדע איזה ביטוח חיים אנחנו צריכים, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את ההגנה שאתם  צריכים. ביטוח חיים הוא חלק חיוני של תכנון פיננסי וניהול סיכונים, ביטוח חיים הינו הכרחי לכל מי שיש לו תלויים. הכוונה ב'תלויים', היא לאלו...
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים