הקלטות שיר באולפן - אבא פרגן לי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אופיר   
ראשון, 14 אוקטובר 2012 11:20
החל מגיל צעיר אהבתי את עולם המוזיקה. בגלל זה, כשהייתי בן תשע, התחננתי לאמא לאפשר לי להירשם לקורס גיטרה בס. חיכיתי בהתלהבות לשיעורים ומאוד רציתי ליצור להקת פופ מצליחה ולהופיע בחו"ל.

אע"פ כן עם חלוף השנים, הצורך לפרנס החל לקונן בי ולמדתי שבשביל להתקדם כמוסיקאי, אני מוכרח לתור אחר השכלה מוזיקאלית אמיתית ולמצוא ענף מוסיקאלי שאכן יהווה לי הזדמנות להצליח ולהתקיים כהלכה.

אולפני הקלטות בצפון

נכון, יש המון מוסיקאים מקצועיים שיודעים לנגן מעולה ומנהיגים הרכב מפורסם. אולם, בשביל אכן להצליח בענף המוסיקה ואף להגיע לשיאים חדשים, מוטב קודם כל להכיר היטב את הכלי המוזיקאלי שבו מעוניינים להתמקצע. בגלל זה, כדאי מאוד להכיר הן את הכלי עליו מנגנים וגם את סודות התיאוריה שמתלווה לעניין. אחרי הכול, בשביל לבנות מוסיקה חדשנית ולפרוץ הלאה מומלץ להצליח מעבר לחיקוי טכניקות שלהקה אחרת כתבה, אלא ללמוד גם כיצד ליצור יש מאין.

הרי בתכל'ס, אלו מבינינו שמממשים עצמם ותופסים שם גם בארצם והן בחו"ל למשל מיוז, הם האמנים שבראו צליל חדשני, מפעים, סוחף ומרגש. אמת ויציב, קיימים פה ושם להקות שנסקו למעלה ללא מאמץ, אבל האם באמת ובתמים מוסיקאים אלה יהיו רלבנטיים לאורך זמן? האם האלבום השלישי, הסגנון הבא שלהם ופסקול חייהם יהיו טובים?

רכישת השכלה מוסיקאלית באקדמיה למוזיקה

עם כל ההערכה למוזיקאי שלמדתי אצלו כבר כמה שנים, הסקתי שע"מ להצליח להפוך את הנגינה לקריירה, כדאי להירשם אל בי"ס למוזיקה שיפתח אותי מהתחלה עד הסוף. בהתאם לכך, גמרתי אומר לחפש בית ספר למוסיקה שמעניק לסטודנטים גם ידיעות פרקטיות והן תיאוריה. רק ככה, אני באמת אצליח גם להנהיג הרכב טוב והן לנסוק קדימה בתחום המוסיקה וייתכן שאף להיהפך לנגן אולפנים שמתחכך עם המפורסמים.

לימודי תוכנות מוסיקאליות

אם תשאלו לדעתי, ע"מ להותיר חותם בענף המוסיקה כדאי בהחלט לדעת גם תוכנה מקצועית ובנוסף לכך את מקצוע ההפקה. בגלל זה החלטתי להירשם אל קורס די ג'יי ובדרך זו להרחיב את הכשרתי המקצועית בעולם היצירה והסאונד.

להצליח להרוויח מקריירה מוסיקאלית

למרות מה שנהוג לחשוב, כלומר שמדובר בעיסוק שמורכב מנגנים עניים מרודים, אין זו המציאות. למען הסר ספק, לצד האופציה האמיתית לעשות משכורת כנגן מקצועי, קיימות אופציות מצוינות גם לנגנים מוכשרים וגם לסאונדמנים. כך למשל מתופף מוכשר מסוגל להרוויח הן כנגן בהרכבים והן כמורה מקצועי. למרות זאת, ע"מ לעשות זאת נכון, כדאי להבין הן את הצד הפרקטי וגם תיאוריה.

כמו גם, יש עוד ערוצים נוספים הנחשבים לרווחיים, לדוגמא הקלטת אלבומים להרכבים שונים. יחד עם זאת, ע"מ לנכס הישגים הכרחי להשקיע בלמידת רזי המקצוע ברצינות תהומית ולהיחשב לאיש מקצוע שיכול להעלות גבוה להקות אחרות.

גם אתם רוצים להפוך את הנגינה לקריירה אמיתית? מעוניינים לדעת כיצד מצליחים בענף? http://www.justmusic.co.il/studio-records/הקלטת-שיר וקבלו מענה מהיר.

 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים