שובר לפרסום בגוגלהצורך בעורך דין ירושות

PDF הדפסה דוא
הצורך בעורך דין ירושות - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 21 אפריל 2015 12:50

ירושה היא צוואה שאדם משאיר לאחר מותו. קיימים גם אנשים שעוברים מן העולם ללא השארת צוואה אחריהם ואז נשאלות שאלות כגון: מיהם היורשים וכיצד מתנהלת חלוקת הרכוש במידה והיה. כאשר מגיעים לרגע ויש שאלות רבות ואחרות בתחום זה מומלץ לפנות לאדם שזו מומחיותו, לרוב יהיה זה עורך דין ירושות שזו המקצועיות שלו. רבים הסיפורים על סיכסוכים בעקבות ירושות שקיבלו פיתרון לאחר ששכרו את שירותיו של עורך דין לדיני ירושות.

עורך דין ירושות מומחה בצוואות

מומלץ מאד להיעזר בשירותיו של עורך דין ירושות כשמגיעים לרגע מימוש צוואה. קיימות צוואות מסוגים רבים ועורך דין לדיני ירושות חייב להיות בקיא בכולם על מנת לדעת ולתת את הפיתרון ההולם למשפחה. להלן חלק קטן מסוגי הצוואות:

 • צוואה שבעל פה – כאשר אדם נמצא על ערש דווי והוא מצווה בעל פה מול שני עדים את רכושו, הדברים חייבים להירשם בציון התאריך והנסיבות. על העדים להגיש מסמך זה לרשם לענייני ירושות שיגישו לבית הדין לבחינת המסמך ואישורו.

 • צוואה שבכתב – מסמך שנכתב בכתב ידו של המצווה המסבירה מה הוא רוצה לעשות עם רכושו לאחר מותו. הצוואה חייבת להכיל את התאריך שבה נכתבה והכי חשוב חתימתו של המצווה, אחרת בהיעדר פרטים אלו יהיה צורך להעבירה לטיפול בית המשפט שיקבע בעניינה. צוואה זו לרוב תתבצע כאשר למצווה לא היה רכוש רב בחייו.

 • צוואה החתומה על ידי עדים – מדובר גם במסמך שנערך טרם מותו של המצווה בנוכחות שני עדים אמינים והמצווה מצהיר בפניהם שזוהי צוואתו. העדים חותמים על המסמך. בהיעדר חתימה תועבר הצוואה לטיפול בית המשפט.

בחירה נכונה של עורך דין ירושות

הרגע שבו צריך לבחור עורך דין ירושות הוא לעיתים טעון רגשית. הבחירה בעורך דין לדיני ירושות צריכה להיות נכונה ומדוייקת ולכן יש להעזר בעצת משפחה וחברים ובהמלצה של אנשים שנעזרו כבר בעורך דין מתחום זה. על העורך דין להיות מקצועי בתחומו, רצוי מאותו אזור מגורים כאשר  שכר הטירחה יהווה גם משקל בבחירת שירותיו.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום המשפטים

חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות
 • מזכירה למשרד עורכי דין
  מזכירה למשרד עורכי דין במגדל התאומים 2 ברמת גן (ליד הבורסה) , משרה חלקית , שעות עבודה 9-14 . לדוברי/רות עברית ורוסית
 • דרוש/ה עורך דין למשרד מוביל בנתניה
  למשרה מלאה , ניסיון של שנתיים בדיני עבודה , נזיקין , ביטוח לאומי ,פוליסות וליטיגציה
 • דרוש עו״ד מנוסה לדיני עבודה
  למשרד עורכי דין קטן ואיכותי במרכז תל אביב המתמחה בדיני עבודה דרוש/ה עורך/ת דין מתחיל/ה משרה מלאה א'-ה' 9:00-17:00. דרישות התפקיד: – נסיון של שנה...
 • דרוש טרום מתמחה למשרד עורכי דין ברמת גן
  משרד עורכי דין המתמחה בתחומי הליטיגציה האזרחית-מסחרית, לשון הרע, דיני עבודה ונזיקין מחפש טרום מתמחה חרוץ, מסור ובעל יכולת למידה. המשרה מיועדת גם לסטודנטים עם...
 • דרוש עו״ד מנוסה לדיני עבודה
  למשרד עורכי דין קטן ואיכותי במרכז תל אביב המתמחה בדיני עבודה דרוש/ה עורך/ת דין מתחיל/ה משרה מלאה א'-ה' 9:00-17:00. דרישות התפקיד: – נסיון של שנה...
 • דרוש/ה עורך/ת דין בתחום הנזיקין
  למשרד עו"ד בתחום הביטוח והנזיקין בחיפה דרוש /ה עורך /ת דין מנוסה. היקף משרה כ-1/2 משרה – שכר בהתאם לשעות העבודה. דרישות: 2 עד 5...

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים