הפקת ג'ינגלים לרדיו ולאתרים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניר   
שני, 21 פברואר 2011 17:35

הפקת ג'ינגלים לרדיו ולעסקים

התאמה אישית לכל מטרה

בעלי עסקים וארגונים שונים עושים הכול בכדי לקדם את עסקיהם ואת התדמית שלהם. רבים מהם מבינים את עוצמתה של הפקת ג'ינגלים מקצועית, שיכולה לתרום רבות לעסק ובנוסף גם אינה מצריכה השקעה כספית עצומה. הפקת ג'ינגלים מושרים או ללא שירה, מעניקים לעסק אפשרות להעביר מסרים שיווקיים למאזיני הרדיו וללקוחות המתקשרים וממתינים לשלוחה שתתפנה עבורם. רבים כבר הבינו כי הפקת ג'ינגלים אינה יכולה להיעשות בחובבנות, לכן לקוחות רבים פונים אלי בכדי להפיק ג'ינגל מקצועי, בין אם מדובר בהפקת ג'ינגל מושר – JINGLE או ג'ינגל ללא שירה – IVR, למטרות כמו צליל המתנה או מוסיקת רקע, קריינות, ועוד.

ההקפדה שלי על בירור צרכי הלקוח ועל התאמה אישית של ההפקה למסר שהוא מעוניין להעביר, מביאה לתוצאות שמשיגות את מטרותיו של העסק. אני מבצע הפקת ג'ינגלים עבור בתי עסק, עסקים קטנים, חברות פרסום, תחנות רדיו, וכל מי שמעוניין בקידום יצירתי ואיכותי, כבר לא מעט שנים. כך שהניסיון שלי חידד את היכולת להתאים את סוג ההפקה ולתפור אותה במיוחד לצרכי כל לקוח.

ג'ינגל מקצועי שמעביר את המסר

בכדי לבצע הפקת ג'ינגלים שיכבדו את העסק חשוב ליצור תמהיל נכון של מספר אלמנטים חשובים. יש צורך בליהוק איכותי, הלחנה מקצועית, טקסט שנון וייעודי, וגם שימוש אמיתי בכלי נגינה "חיים", בכדי למנוע עיבודים שבלוניים ו"יבשים". תמיד ניתן להלביש איזו מוזיקה הדומה ללחן מוכר ואז ליצור סוג של "קאבר" שיכול להישכח מיד לאחר שמאזין שמע אותו, מאחר והוא לוקה בחוסר מקוריות.

אני מתמחה בהפקת ג'ינגלים מושרים שמעובדים כמו שיר מקורי לכל דבר, כשהליווי המוזיקלי של הזמרים או הזמרות מתבצע ע"י כלי נגינה חיים, כמו גיטרות, בס, קלידים, תופים, וכל כלי נגינה אחר שיכול לשרת את ההפקה הספציפית. זמרים רציניים, קריינים בעלי קול רבגוני, כלי נגינה מכוונים וחדישים, הם רק חלק משירות הפקת ג'ינגלים איכותיים וקליטים עבור כל לקוח. עבורי, הפקת ג'ינגלים היא משימה שמכוונת אותי לעשות הכול בכדי שהלקוח ירגיש את שינוי התדמית והדינאמיקה בעסק שלו.

יצירה של ממש

מאחר ובישראל יש לא מעט עסקים פרטיים בתחומים שונים, הרי שלעתים ניתן להיתקל במי שמציע שירותים שאינם עולים בקנה אחד עם היכולת האמיתית שלו לבצע אותם בשלמות, ועם דרישותיו הקפדניות וצרכיו הרלוונטיים של הלקוח. הפקת ג'ינגלים אינה ייצור בסרט נע, מאחר ומבלי להקדיש את מלוא תשומת הלב ללקוח ומבלי לשלב השכלה מוסיקלית רבת שנים, אין כמעט סיכוי להפיק מוצר שיקדם בצורה כלשהי אף לקוח.

היתרונות בהפקת ג'ינגל מקצועי ע"י מפיק מוסיקלי

מוסיקאי בעל השכלה מוסיקלית רחבה בנגינה על כל הכלים, ובעל ניסיון כמעצב סאונד, מלחין, מעבד, ומפיק. יוצר ומקליט את הג'ינגלים בצורה חיה, המספקת תוצאה ייחודית, ממש כיצירה אמיתית שלא נופלת מאף שיר מקצועי ומופקת בדיוק באותה צורה.

---------------------------------------------------------------------------

ניר בכר - הקלטות והפקה מוסיקלית

http://www.nirbachar.com

054-6978151
077-5002925


www.nirbachar.com
 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים