שובר לפרסום בגוגל



הערכת שווי - תהליך חשוב לעסקים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שלישי, 08 מאי 2012 11:47
מפחדים מהמינוס? במידה ואתם מרגישים שהשגרה והחיים שלכם פשוט לא הולכים להיכן שרציתם ויותר מזה, אתם דיי מוגבלים מבחינה תקציבית למרות שאתם מרווחים משכורת טובה, כדאי מאוד שתשקלו את האופציה להתנסות בקבלת יעוץ בשוק הכלכלי.


הערכת שווי, זה הפתרון?

קיימים מספר טיפים וכלים שיכולים לשמש אתכם בכל מה שקשור לאיזון המצב הכלכלי. בשלב ההתחלתי, הנושא החשוב ביותר הוא להיות פרקטיים ולהכיר את ההגבולות הכלכליות שלכם. נושאים כמו: סך ההכנסות, ההוצאות הקבועות שלכם, הוצאות שונות ובזבוזים שונים, וע"פ גורמים אלו לקבוע צורת התנהלות. דוגמה-

סך ההכנסות שלכם- משכורת של 8000 ₪

הוצאות שיש תמיד- ארנונה וש"ד 2200 ₪, שכר לימוד לילד 520 ₪, חוגים לילדה 320 ₪

דברים שחייבים- דלק 520 ₪, אוכל 900 ₪

ברגע שנחסר את כלל ההוצאות מהסעיף של ההכנסה נגלה מה היא היתרה לחסכון. על פי התחשיב שביצענו נפעל בשגרה שלנו ולא בצורה הפוכה, כפי שרוב האנשים נוטים להתנהל.

אם יצא ואתם לא מעולים בניהול חשבונות, אנו ממליצים מאוד שתשקלו את אחד משירותי התמיכה השייכים לתחום הזה של התנהלות בהתאם לתקציב, לדוגמא - ייעוץ כלכלי, חשוב שתדעו שכלל השירותים מתאימים למשפחות וגם לעסקים.

בכל החלטה שתקבלו- להעזר בשירותי ייעוץ כלכלי או לנסות להסתדר לבד, חשוב שתבינו שיש מצבים שמצריכים תשומת לב נוספת לפן התקציבי. סיטואציות כמו: קניית רכב או הימור כושל בברוסה. סיטואציות מסוג זה מתאפיינות בשינוי מהוותי של כל ההכנסות ו/או של ההוצאות שלנו בזמן נתון.

בהתאם למה שהסברנו בפוסט, יש כמה אופציות שיכולות לסייע לכם לפעול פיננסית בצורה כמו שצריך, הקטע החשוב הוא לנסות לחשוב ולהבין מה אתם מוכרחים לקבל, אם זה מידע אודות חברות ייעוץ אסטרטגי ? או בכלל יעוץ מס, כל מקרה שונה מהאחר.

טיפ יעיל לחיים בהתנהלות כלכלית נכונה, הוא אף פעם לא להיות מאלו שאומרים לעצמם "אין מצב שלי זה יקרה" או גם "אני מאמין שאני מבין" ולהיפך, להיות ערים ובאמת לדעת מה קורה בסיבבתכם בנושא הכלכלי.

נקודה נוספת, במקרה שאתם לא ממש בטוחים מה נחוץ לכם, או עם צצות לכם עוד תהיות נוספות", "אתם יותר ממוזמנים להתחבר לאתר שלנו ולקבל מענה איכותי.
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים