שובר לפרסום בגוגלהעלות של קורס די גי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : avi   
חמישי, 17 ינואר 2013 09:23
במהלך רוב חיי הסתקרנתי לגבי ענף המוזיקה. מסיבה זו, בסביבות גיל 15, פניתי לאמא בבקשה ללכת אל לימודי גיטרה. חיכיתי בהתלהבות למסגרת וחלמתי לקחת חלק בלהקת רוק מקצועית ולהופיע בכל הארץ.

אך כל חודש שעבר, הרצון והצורך בפרנסה קיבל עדיפות ולמדתי שאם ברצוני להתפרסם כמוסיקאי, אני צריך לנכס לעצמי ידע מוזיקאלי מקצועי וללכת בכיוון מוזיקאלי שבאמת יעניק לי את האופציה להתפרנס כהלכה.

קורס דיג'יי בחיפה

אין ספק, קיימים לא מעט נגנים מוכשרים שמצליחים לנגן בכשרוניות רבה ומוצאים עצמם משתלבים בהרכב מצליח. אך אע"פ כן, כשרוצים באמת ובתמים להצליח במקצוע הזה ולנסוק אל פסגות חדשות, חובה לדעת מא' ועד ת' את כלי הנגינה על שלל רבדיו. ובדיוק מסיבה זאת, מומלץ ללמוד הן את הכלי עליו מנגנים ואת הזווית המדעית שמעבר. בתכל'ס, כדי ליצור סאונד מקורי ולהצליח חשוב שתצליחו מעבר לביצוע טכניקות שהרכב אחר כתב, אלא גם לקלוט דרכים לכתוב סאונד איכותי.

הרי בתכל'ס, אותם המוסיקאים שמשיגים הישגים ומתקדמים הן במדינתם והן בחוץ לארץ לדוגמה הסטונס, הם ההרכבים שהצליחו לברוא משהו מקורי, ייחודי, עוצר נשימה ומלהיב. אמת ויציב, מפעם לפעם קמים להקות שהגיעו לפסגה בלי מאמץ רב, השאלה היא - האם ודאי שנגנים אלו יישארו רלבנטיים לאורך שנים? הייתכן שהאלבום הבא, שיתוף הפעולה הבא וסיבוב ההופעות ישיאירו חותם?

ללמוד נגינה באקדמיה למוסיקה

עם כול ההערכה למוסיקאי שנפגשתי איתו כשהייתי צעיר יותר, ראיתי כי כדי שיהיה לי קל להפוך חלום זה למקצוע לכל החיים, כדאי לי לבדוק בי"ס למוסיקה שיהפוך אותי למקצוען כמו שאני רוצה. לאור המצב, גמרתי אומר לחפש בי"ס למוזיקה שכולל גם ידע מעשי והן תיאוריה. רק כך, אני יצליח גם להנהיג הרכב טוב וגם לעשות לעצמי שם בעולם המוזיקה וייתכן שאפילו להיהפך לנגן אולפנים שמנגן עם המפורסמים.

קורסים מקצועיים

אם שואלים את דעתי, בשביל להצליח בענף המוזיקה כדאי מאוד להבין היטב גם תוכנות מקצועיות והן את תחום ההפקות המוזיקליות. מפאת זאת החלטתי להירשם ללימודי די ג'יי ובדרך זו להרחיב את ידיעותיי בענף הסאונד והיצירה.

להתקיים מנגינה

בניגוד לדעת הרוב, שבעצם מדובר בעיסוק שיש בו אנשים מסכנים, אין זו המציאות. בעצם, מלבד האופציה הממשית לשעוט קדימה כנגן, ישנן אופציות רבות גם לנגנים מוכשרים והן לאנשי הפקה. כך לדוגמה בסיסט מוכשר מסוגל להתפרנס בכבוד הן מנגינה בהרכבים והן כמורה מקצועי. יחד עם זאת, על מנת להצליח בזה, צריך להכיר את רזי הנגינה בדיוק כמו את התיאוריה.

בנוסף, ישנם עוד אפיקים נוספים בהם אפשר להתפרנס, כמו לדוגמא הפקת אלבומים להרכבים שונים. אף על פי כן, אם תרצו להצליח בענף, הכרחי להשקיע בלמידת המקצוע הזה ביסודיות וכך להיחשב למקצוען שבאמת מסוגל לייצר הצלחה עבור אמנים אחרים.

גם אתם רוצים לעשות מהמוזיקה מקצוע ממשי? מעוניינים לדעת כיצד תוכלו לעשות זאת? גלשו ל-קורס די ג'י וקבלו את מבוקשכם.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים