שובר לפרסום בגוגלהסרת עין הרע

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מאיר בן מרום   
ראשון, 08 מרץ 2015 08:22

מה היא עין הרע?

ראשית, נסביר כי בגדול, עין הרע היא כינוי למצב שבו ההגנות האנרגטיות של אדם נפגעות, נפרצות על ידי אדם אחר, והוא עלול להיפגע. מיסטיקנים און ליין המומחים בתחום מסבירים כי עין הרע עלולה להיגרם מכמה גורמים: אדם אחד שגורם לאדם אחר השפעה שלילית באופן שאינו ממש מכוון, על ידי התמקדות בטוב שיש לראשון וקנאה בטוב זה; גרימה מכוונת של עין הרע על ידי אדם אחד שמאחל רע לאדם אחר ולעתים אף נוקט פעולות ממשיות לשם כך; או השפעה שלילית שאדם גורם לעצמו – באופן שאינו מכוון כמובן – על ידי התמקדות יתר בשפע שבורך בו והתרברבות בו.

בכל אחד מהמקרים הטיפול מעט שונים, מסבירים המיסטיקנים און ליין המומחים בהסרת עין הרע, אך בכולם אפשר לטפל, על פי רוב, כל זמן שמאבחנים את העניין, ויפה שעה אחת קודם.

כיצד מאבחנים עין הרע?

איך תדעו אם אתם סתם "ברצף של כישלונות" או של דברים שאינם "זורמים טוב" בחייכם, או שאתם חווה סימנים לכך שהוטלה עליכם השפעת עין הרע? המומחים שלנו, המיסטיקנים און ליין העוסקים בתחום, מסבירים כי בידיהם שיטות לבדיקה ולבחינה אם אדם אכן נפגע מעין הרע או שהוא מצוי בחוסר איזון אנרגטי בשל דברים אחרים.

חלק מן השיטות ניתנות ליישום באופן עצמאי, אך המומחים מציינים כי לא כדאי לחרוץ בעצמכם כי נפגעתם מעין הרע, אלא ללכת למקצוען בתחום – שקרוב לוודאי גם ידע כיצד להסירה. עם זאת, הם בהחלט מציינים מצבים שבהם כדאי לכם להתחיל לחשוד שאולי מוטלת עליכם עין הרע; למשל מצבים של מחלות פתאומיות שהולכות ומחריפות, מצבים של חוסר הצלחה כלכלי שכל מאמץ לשקמו אינו עולה יפה, כנ"ל לגבי מצבים של קשיי פרנסה או קשיים במציאת עבודה, פיטורים חוזרים ונשנים או קושי להישאר בזוגיות או להיכנס להיריון לאורך זמן ולאחר שננקטו צעדים שונים בדרכים המקובלות כדי לתקן את המצבים הללו. בכל המקרים הללו, מציינים המיסטיקנים און ליין שלנו, כדאי מאוד להתחיל לחשוד, ולקבל ייעוץ מקצועי שאף יאבחן אם אכן נפגעתם מעין הרע.

הסרת עין הרע – איך זה מתבצע?

לרשות המומחים לדבר עומד מגוון רחב של שיטות, שה"מנצחות" שבהן, מקורן בעולמות הקבלה המעשית. יש טקסים שונים, כישופים ולחשים שנועדו להסרת עין הרע; המוכר שבהם הוא הסרת עין הרע באמצעות עופרת – טקס שבו מתיכים עופרת ויוצקים אותה לתוך מים, כאשר בין שני השלבים הללו אומרים לחשים, ברכות ופסוקים, ומומחים לטקס זה אף יודעים לאבחן באמצעותו בדיוק מי פגע בכם, איפה וכיצד, ואיך לתקן את העניין.

קיימים טקסים אחרים, הכוללים שטיפת הבית באופן מסוים ובאמצעות מים המהולים בחומרים מסוימים, וקיימת כמובן החלפת המזוזות הידועה – שפעמים רבות מסייעת מאוד בעניין. כמו כן, ישנו הפסוק "בן פורת יוסף", שנועד הן להגנה מפני עין הרע והן לסיוע בהסרתה. שיטה נוספת שלדברי המיסטיקנים און ליין המומחים לכך מסייעת רבות היא הכנת קמעות המדויקים לאותה סיטואציה – ובהם התייחסות ספציפית לשמות הנפגעים, ועוד שיטה היא טקסים שבהם מבצעים פעולות עם שמותיהם של הפוגעים. 
מאמרים נוספים :

» מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף?

ייעוץ און לייןראשית, למי שאינו מכיר היטב את האפשרות לקבלת ייעוץ על ידי מיסטיקנים או ליין, נסביר כי הייעוץ במקרה כזה נעשה פשוט באמצעות שיחת טלפון; מאחר שברובם המכריע של תחומי הייעוץ הרוחני אין הכרח בפגישה פנים אל פנים –...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים