שובר לפרסום בגוגלהסבר על תהליכי בניית בית פרטי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל פרידמן   
שבת, 09 אוגוסט 2014 13:28

 

רבים מאיתנו חולמי על הרגע בו נוכל להתחיל בניית בית פרטי, הרצון ביציבות כלכלית, שקט נפשי של בית שהוא לגמרי שלכם, גינה, ומרחב נשימה הם אכן משהו שראוי לשאוף אליו. ובכל זאת מעבר לחלום עצמו, הידע שלנו בנושא במרב המקרים קטן או שואף לאפס, כיצד בונים, מה נדרש, איזה אישורים, למי פונים, מה אסור ומותר, סדר גודל של עלויות ועוד, הם רק חלק קטן מהשאלות ללא תשובה שעולות בראשו של כל מי שרצה להתחיל בהליך בניית בית פרטי, במאמר הקרוב ננסה להסביר על ההליכים השונים בתחום. גיבוש רעיון. השלב הראשון בתהליך בניית בית פרטי הוא גיבוש רעיון לגבי המבנה. נדרשת הבנה מעמיקה לשימוש המבנה בנוסף ללקוחות, זוג צעיר שמחפש להקים משפחה, דירת רווקים, בית למשפחה גדולה שהילדים יעזבו בסופו של דבר, כל אלו מהווים נקודות שיש לקחת אותם בחשבון כשאר מתחננים בנייה של בית, בנוסף כמובן שיש להתייחס לרצונות הלקוחות, אם הם זוג בודד אבל רוצים בית של עשרה חדרים זה בסופו של יום החלטה שלהם. יועצים בתחום. לאחר שגיבשנו רעיון לפני שרצים לקנות חומרי בנייה או חלקת אדמה, מומלץ להתייעץ עם אדריכל. האדריכל יוכל להמליץ על אזורים שונים לבנייה או חלקות שונות לפי הידע והניסיון שלו. בנוסף יש להעביר לו את הרעיון הכללי או האפיון של הבית על מנת שזה יוכל לשרטט תרשים של הבית, השלב זה חשוב ביותר מכיוון שפה תוכלו לראות כיצד יראה בית ולעשות שינויים שלאחר מכך לא יהיו אפשריים. רכישה וסיכום. בשלב זה לאחר שבחרתם אדריכל שאיתו אתם מעוניינים לעבוד, נדרשת רכישה של הקרקע על מנת שאפשר יהיה להתחיל בתהליך בניית בית פרטי. במידה ואישרתם את התכניות האדריכלית לבניית הבית, קניית מגרש שיעמוד בכל התנאים הנדרשים לכם צריך להיות פשוט למדי. לאחר הרכישה ניתן לעשות שינויים קטנים בתכנון על מנת לקחת בחשבון את אופי השטח.
היתרים. בשלב זה על אחריותו של האדריכל לדאוג להיתרים למען בניית בית פרטי. אישור היתר בנייה יכול לקחת מספר חודשים ולכן מומלץ לדאוג שהאדריכל יגיש את הבקשה מוקדם ככל האפשר. לאחר אישור של וועדה מחוזית אפשר בעצם להתחיל סוף סוף בבניה עצמה.

 

  
מאמרים נוספים :

» בניית בית פרטי בשיטת הבניה המתקדמת - כל היתרונות

אנשים רבים היו רוצים לגור בבית פרטי. התחושה של הפרטיות, הביטחון, המרחבים… לא חסרות סיבות. יחד עם זאת, לא כל אחד יכול לקחת על עצמו פרויקט של בניית בית פרטי. מעבר להוצאה הכספית הכבדה, כשמדברים על בניית בית בשיטת הבניה...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים