שובר לפרסום בגוגלהמלצות על קורס אילוף כלבים בדרום

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שלישי, 06 מרץ 2012 10:26
מרחיבים את המשפחה? הבאתם גור כלבים והנכם מעוניינים לדעת איך מומלץ לטפל בו ולדאוג לחינוך שלו? ההחלטה לאמץ או לקנות כלב היא לא כה פשוטה ולא כדאי לבסס אותה רק משום חיבה לבע"ח. רוצים מידע על אילוף כלבים בדרום? פה יש כמה עצות מעולות בנושא של כלבים:


וודאו שהנכם אכן בשלים לאמץ, הן מצד השינוי שהמעשה יביא לחייכם ובהתנהלותכם היומיומית, והן מבחינת הוצאותיכם. גידול כלב זה שלושה טיולים ביום, לזכור להאכיל ולהשקות אותו, ולהעניק לו תשומת לב ואהבה.

בנוסף, אימוץ כלבים כרוך בהוצאות קטנות וגדולות, קבועות ועונתיות, על וטרינר, אוכל, אילוף ותרופות במקרים של מחלה או תאונה. אם אתם לא מוכנים לכל העניין, כנראה שכדאי שתחסכו מכלבכם ומעצמכם את הסבל והאכזבה ותוותרו על האימוץ דווקא עכשיו.

העדיפו לקחת כלבי כלביות על פני כלב ממגדל כלבים פרטי – כלב ממוכר פרטי תמיד ימצא קונים, בעוד שהכלביות מלאות כל רגע בשלל כלבים מקסימים. קיימות כלביות שמרדימות את הכלבים אשר נשארים אצלן לאורך זמן, ואף אלו שלא מוכנות לבחור בדרך זו לרוב אינן יכולות לתת לבעלי החיים טיפול צמוד ואיכותי מפאת הצפיפות. כך תוכלו לאמץ את הכלב המושלם מתוך מבחר ענק ובנוסף, כלב שתוציאו מכלביה ייתן לכם אהבה ללא גבול ויהיה מלא תודה מפני שהצלתם אותו.

מעורב או גזעי? אמנם כלבים גזעיים מעניקים לבעלים שלהם יוקרה וסמל סטטוס, הכלבים המעורבים הם בד"כ נבונים יותר, בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר וסובלים פחות מענייני בריאות.

הבאתם כלב הביתה? חשוב מאוד שתשקיעו בחינוך שלו. כלב שקיבל חינוך טוב הוא כלב בריא, וכאשר מצבו המנטלי מאוזן, גם לבעלים שלו טוב יותר לחלוק סביבת מחיה.

מעוניינים לגלות הכל על אילוף כלבים לשמירה?
בואו עכשיו לאתר, בו תוכלו לקרוא את כל המידע בנושא גידול כלבים לסוגיהם, טכניקות אילוף, עצות שימושיות, ומידע על ווטרינרים מומחים, מאמני כלבים, ציוד ומזון.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים