שובר לפרסום בגוגל



המדריך המקוצר לרכישת מדפסת לייזר מומלצת לשימוש ביתי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : איציק   
רביעי, 23 מרץ 2016 17:06

מדפסות לייזר הפכו כבר מזמן לאופציה הנוחה והחסכונית להדפסה, גם בבית וגם בעבודה, ומחירי מדפסות הלייזר אינם גבוהים בהרבה משל מדפסות הדיו. אם אתם מחפשים מדפסת לייזר מומלצת לשימוש ביתי, מומחי חברת קופיטק שמחים להגיש לכם את המדריך המקוצר לבחירת המדפסת המושלמת בשבילכם.

מדפסות לייזר

מדפסת ביתית היא הפריט השני הכי נרכש מזה כמה שנים, מייד אחרי המחשב האישי. מאז המעבר למדפסות דיו נכנסו המדפסות גם לשימוש ביתי, ומאז שהוכנסו לשימוש מדפסות הלייזר והמדפסות המשולבות, השוק בפריחה. אמנם, על פניו למדפסת לייזר שלושה חסרונות על פני מדפסת דיו: הגודל, המחיר והעובדה כי ההדפסה היא רק בשחור ולבן, אך אם נסתכל מעט עמוק יותר נראה כי בעצם מדפסת לייזר היא המדפסת הביתית המומלצת.

סוגיית המחיר

בואו נבחן את סוגיית המחיר – מדפסות הלייזר הצבעוניות הן אכן יקרות הרבה יותר מהמדפסות האחרות, אך בשימוש ביתי אנחנו בדרך כלל לא צריכים הדפסה צבעונית. מדפסת לייזר מומלצת לשימוש ביתי היא מדפסת רגילה, שחור-לבן, ומחירה לא יקר בהרבה ממחיר מדפסות הדיו. אם משקללים את מחיר העלות בעלות לטווח הארוך: צריכת חשמל, מס' תקלות, עלות החלפת הטונר וכו', פתאום מגלים שמדפסת לייזר היא למעשה זולה יותר מכל מדפסת אחרת.

ויש עוד יתרונות

מדפסת לייזר בסיסית, שעלותה 500-800 ₪, לא בשמיים, מעניקה ביצועי הדפסה איכותיים, וביצועים אמינים לאורך זמן. הדפסת הלייזר מהירה יותר ויעילה יותר, ואם מדפיסים בעיקר טקסטים או דפי צביעה לילדים מדפסת לייזר היא ללא ספק המדפסת המומלצת עבורכם.

נקודות נוספות לתשומת לב

  • כדי להפוך להיות מדפסת לייזר מומלצת לשימוש בבית הפרטי שלכם על המדפסת  להתאים לו מבחינת עיצוב וגודל. הצורך בחיבור המדפסת למחשב, לחשמל וכו', עשוי להכתיב במידה לא מבוטלת את עיצוב הסביבה בה היא נמצאת, וכדאי לשלב אותה בצורה אופטימלית.
  • כאשר אתם עורכים את חישוב העלויות הכללי לטווח ארוך אל תשכחו את עלות החלקים המתכלים כמו מחסניות הטונר ותוף ההדפסה.
  • בדקו תמיד את מידת הרעש שעושה המדפסת בעת העבודה כדי לא לגלות מאוחר מדי שמטוס סילון ממריא בכל פעם שהמדפסת עובדת.

copytech.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים