שובר לפרסום בגוגלהלוואות חוץ בנקאיות- נותנות סיכוי לעסק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : גונן צור   
שבת, 30 יוני 2012 17:54

כמה פעמים בחייכם עמדתם מול מצב בו נזקקתם לכסף ולא היה לכם מושג מהיכן אתם משיגים אותו? המציאות הכלכלית הלא פשוטה בה אנו חיים, מביאה רבים מאיתנו, פרטיים ובעלי עסקים כאחד, למצבי מצוקה של ממש, בהם יש צורך מיידי, אמיתי, חיוני ביותר לקיום העסק, או לפתרון בעיה בקרב פרטיים, וללא היכולת להבין כיצד ניתן להשיג את המימון לצורך זה. הלוואות חוץ בנקאיות, נולדו ונוצרו בדיוק כדי לתת מענה אמיתי, הגיוני ואפשרי במצבים שהבנק לא מסייע בהם.

יש סיכוי לפתוח- ולפתח- את העסק

הלוואות לעסקים, במסגרת הלוואות חוץ בנקאיות מאפשרות לכל מי שמעוניין להקים עסק, ואין לו היכולת הכלכלית לעשות זאת, הן הון התחלתי, והן סיוע מהבנק, להגשים את החלום. גם כשהעסק כבר קיים, מאפשרות הלוואות חוץ בנקאיות לתפעל אותו בצורה שוטפת וחיובית, עד לביסוסו.

חלק ניכר מאותן הלוואות חוץ בנקאיות הן קרנות בערבות המדינה, וחלקן פרטיות. המכנה המשותף לכולן הוא האפשרות שהן מעניקות לעסק שלכם להתקיים. קרנות אלו, המעניקות מימון לעסקים, קטנים ובינוניים, מציבות תנאים לקבלת הלוואות לעסקים, אולם תנאים אלו הם הגיוניים, ונוחים בהרבה מאלו שמעמידים הבנקים בפני הפונים אליהם להלוואה לעסק. תנאי ההלוואות של קרנות הסיוע הללו הם בתנאים שפויים, מועדפים, ומותאמים לצרכי הלווה ויכולותיו. גם התהליך הינו נוח, ולאחר קריאת התנאים שמעמידות הקרנות השונות בפני העסקים, ניתן להשוות ביניהן, למלא מספר קצר של נתונים, ולפנות אליהם בבקשה להלוואה.

איך מקבלים הלוואות חוץ בנקאיות

על מנת לקבל מימון לעסק שלכם, תצטרכו ברוב המקרים להציג תוכנית עסקית. תוכנית זו תסייע לקרן להבין את התנהלות העסק שלכם, וכן, תסייע גם לכם בניהול נכון שלו. קרנות רבות, במיוחד אלו בערבות המדינה, מציעות הלוואות המתמקדות במגזרים מיוחדים, שם הצורך במימון הוא בולט עוד יותר, כמו משל: הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים הנמצאים באזורי פיתוח, לעולים חדשים, למגזר הערבי, לאמהות חד הוריות וכדומה.

הלוואות חוץ בנקאיות- התשובה הניצחת לבנקים

לא יאומן כי רק עד לפני שנים לא רבות, היכולת להעניק הלוואות לעסקים, וכן לפרטיים, היו בידי הבנקים בלבד. אלו מצידם ניצלו את הבלעדיות הזו, והציבו שורה של תנאים מחמירים עד בלתי אפשריים מול עסקים קטנים ובינוניים, עם הסתכלות קפדנית על מצב העסק, וברמה של אפילו צ'ק אחד שחזר במהלך חייו. תנאים אלו לא רק שהם בלתי אפשריים לעסקים, שלו מצבם היה תקין מלכתחילה לא היו פונים לבנק, או לכל מקור אחר, בבקשה לסיוע פיננסי, אלא גם עלולים להגדיל את הבעיה עוד יותר.

הלוואות חוץ בנקאיות של הקרנות השונות, מציעות מגוון רחב של הלוואות בהתאם לצורך וליכולות ההחזר של העסק, בתנאי החזר נוחים, ריביות נמוכות, בטחונות הגיוניים ואפילו הארכת או דחייה של מועד ההחזר, מונח המוכר לרבים מאיתנו בשם גרייס. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים