שובר לפרסום בגוגלהלבשה תחתונה לכלות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Tal   
שישי, 17 פברואר 2012 14:13

כלות אשר עומדות להינשא, בדרך כלל מחפשות ימים כלילות את השמלה המושלמת, שאליה יתאימו הנעליים המושלמות והזר המושלם. אז למרות שכל הכלות מקדישות זמן ומחשבה רבה לצורך בחירת הפריטים שהזכרנו, נדמה כי דווקא הלבשה תחתונה לכלות זוכה בדרך כלל לכתף קרה ומעניינת רק קומץ מהן.

הכל מתחיל מלמטה

אז נכון הלבשה תחתונה נמצאת עלינו תמיד בעוד ששמלת כלה רוכשים באופן חד פעמי, ובכל זאת, שני הסעיפים צריכים לקבל מנת תשומת לב שווה, שכן אחרת שמלת הכלה לא תיראה טוב כפי שהיא הייתה נראית עם הלבשה תחתונה מתאימה.

הרי הלבשה תחתונה, מעבר לכך שמן הסתם היא אמורה לכסות את אזורינו האינטימיים, אמורה גם לחטב, להסתיר ולהדגיש את הסילואטה הנשית. תארו לעצמכן כמה שונה תיראה הפיגורה של הכלה אם יותאם לה סט ההלבשה תחתונה מתאים ובלעדיו.

מה זה כולל?

הלבשה תחתונה לכלות מורכבת ממספר גורמים: ראשית התחתונים, כאשר המומלץ הוא ללבוש תחתוני חוטיני בצבע גוף, לא בצבע לבן ובוודאי שלא בכל גוון צבעוני אחר על מנת שלא יבלטו מתחת לשמלה. מדוע חוטיני? כי במקרה כזה לא יראו בשום צורה את קו התחתונים. כלה שקו התחתונים שלה ברור לכל תיצור סיטואציה די מביכה.

הלבשה תחתונה לכלות כוללת גם המחטבים. זוכרות שדיברנו על האפשרות ליצור סילואטה מחמיאה יותר? זה אפשרי בעיקר הודות למחטבים, אשר מהדקים, מסתירים ואורזים בצורה מחמיאה יותר את מבנה הגוף. בנוסף, הלבשה תחתונה צריכה לכלול גם גרביונים בצבע גוף, שלא רק ימנעו שפשופים מיותרים של הנעליים אלא גם יגרמו לרגליים להצטלם באופן פוטוגני יותר.

ומה עם החזיה?

עכשיו הגענו לנקודה החשובה ביותר- החזיה. בשום פנים ואופן אסור לכלה לוותר על החזיה. הלבשה תחתונה לכלות יכולה להיות מורכבת מחזיית סטרפלס בצבע גוף או בצבע לבן, או לחילופין מקאפים שנתפרים לשמלה עצמה. הבחירה מאוד תלויה בגודל החזה של הכלה ובגזרה של השמלה.

גם במידה ולשמלה יש גב חשוב, אין זה אומר שאפשר לוותר על הלבשה תחתונה לכלות, אלא ההיפך הוא הנכון. לשם כך תוכלו לרכוש חזיית סיליקון ללא חלק אחורי, אשר 'תתלבש' על השדיים ותגרום לכלה להיות עם, ולהרגיש שהיא הולכת בלי.

ללכת עם או בלי?

הלבשה תחתונה אמורה לא רק לחטב ולמצק, אלא גם לגרום לכלה לא להיות מודעת לעצמה במהלך הערב אלא פשוט ליהנות ולהשתחרר. תארו לעצמכן שבמהלך כל האירוע הכלה תצטרך לדאוג שתברח לה פטמה או לסדר את החזה? זה יהיה בוודאי מאוד לא נוח.

כך הכלה לא תצטרך לדאוג שמא לא הכול מונח במקומו או שהיא לא נראית הכי טוב שאפשר, אלא היא תוכל ליהנות מהידיעה שהיא 'ארוזה' היטב. אם כן, הלבשה תחתונה לכלות חשובה לא פחות משמלת הכלה עצמה! (טוב, אולי קצת פחות). 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים