שובר לפרסום בגוגלהכרויות לדתיים | דתיים | היכרויות לדתיים

PDF הדפסה דוא
הכרויות לדתיים | דתיים | היכרויות לדתיים - 1.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : net   
ראשון, 23 יוני 2013 19:54

אם תקליד בגוגל את המילים "הכרויות לדתיים" תקבל הרבה תוצאות של הרבה אתרי היכרויות לדתיים המתיימרים להיות אלה שינתנו לך את הדרך הטובה ביותר להכיר את בן הזוג שלך. אם נתבונן קצת יותר לעומק באתרים אלה, אנו מוצאים כי הם מופצים באתרי היכרויות בחינם ובתשלום באתרי היכרויות.

מנהלי ידע חופשי של אתרים יגידו לך עכשיו, אין צורך לשלם כדי להכיר. מצד השני, טוענים מנהלי ידע בתשלום של אתרים, אם אתם מעוניינים באתר היכרויות לדתיים איכותי - זה יעלה לך כסף.

אז מה באמת ההבדל בין אתרי היכרויות לדתיים חינם ואתרי היכרויות לדתיים בתשלום?

 

הראשון הוא כמובן עניין של עלות. אתרי היכרויות בתשלום מחייבים אותך עבור כל שירותים שהם מציעים (בדרך כלל זה הוא תשלום החודשי הנע בין 50-100 ₪ בחודש). עם זאת, אתרי היכרויות לדתיים חינם לא מחייבים אותך שום דבר, ולהציע את שירותיהם חינם לכל דורש.

זוהי נקודה חשובה, משום שרוב הרווקים לא מרוצים עם הרישום של אתר הכרויות לדתיים, אבל נרשמו שניים או שלושה אתרים לפחות. חישוב פשוט מראה את העלות החודשית יכולה להגיע למאה דולרים בחודש, כמות משמעותית של כל החשבונות.

 

הבדל נוסף הוא במספר החברים באתר. עם ישראל כמו מתנות חינם (ושונא להוציא כסף על משהו שאתה יכול לקבל בחינם), כך שמספר חברי אתרים חינם הוא גדול מאוד המגדיל את הסיכויים למציאת בני זוג מתאימים מתוך מבחר העצום הזה.

 

לגבי האיכות של האתרים - אין כל ראיה לאתרי היכרויות בתשלום יותר מאלה של איכות ללא תשלום. יתר על כן, חלק גדול מאתרי היכרות בחינם והם הקימו אתרים הפופולריים ביותר (כמו האתר "Datiyim"). הניסיון רבים שנים בהיכרות, ועם הזמן הם הופכים למתוחכמים יותר ויותר ולהוסיף שירותים מתקדמים יותר באתרים אלה הופכים את חברים באתר, דבר שהעלו את האיכות ונוחות בשימוש.

 

בנוסף, טענה, כי בעלי האתר משלמים היא שהאיכות של החברים באתרים שלהם גבוהה מאלה הרבה יותר מאתרי היכרויות לדתיים חינם.

ראשית, אני יכול להבטיח לך שכל החברים בתשלום באתרי הכרויות הם אכן אנשים רציניים להכיר ונרשם מטרה אחרת. לא מאמין? - בדוק בעצמך!

שנית, זכותו של אתרי היכרות בחינם למשוך גברים ונשים לא רציניים כי כל אחד נרשם רק כדי לבדוק את פני השטח, אך זה לא פסולי יש גם טובים באתרים אלו שלא מעוניינים לשלם כי רגילים שהאינטרנט הוא חינם, אם אתם באמת מחפשים מערכת יחסים רציניות והיכרויות אהבה אמיתית. לדעתנו, אתרי חינם זה מעולה אך תלוי כמה הבעלים של האתר רציניים ונותנים מענה.

דתיים אני בטוח שהם חברה רציניים.


10net.co.il
 

תגובות  

 
0 #1 דורון קריאף 2014-05-21 22:04
אודות
מאות אתרי הכרויות עובדים בשיתוף פעולה - משתפים את לקוחותיהם עם כל האתרים האחרים כך שהגולשים נהנים מחשיפה בכל האתרים בתשלום לאתר אחד.

שירות VIP של שדכנים מכל הארץ עוזרים לגולשים למצוא את הזיווג שלהם. במערכת We1match מחוברים מאות שדכנים הרואים את פרטי הגולשים ומציעים להם שידוך.

שירות איכותי ואמין.
מערכת We1match הוקמה במיוחד עבור שומרי תורה ומצוות.
כך שלמעשה כולם מחפשים דבר אחד: חתונה.
כל האתרי הכרויות משדרים רצינות במטרה למצוא לגולש חתונה. :D
מערכת השדכנים של ישראל הוא הגוף הגדול בעולם להכרויות לדתיים/חרדים/מסורתיים/
שידוכים לדתיים
לנו יש 1000 שדכניות מכל העולם וכן מאות אתרי הכרויות מסוכרנים יחד
רוצה להיתחתן??
אנו הכתובת 03-9743000
www.or-haolam.com
www.we1match.com
ניכנסת פנוי יצאת נשוי
ציטוט
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים