היכן כדאי לקנות בייבי סנס במרכז?

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שני, 06 פברואר 2012 10:34
תקופת ההורות מתקרבת? ממש לא יודעים איך להתכונן? לפני שמתחילים קחו נשימה עמוקה, אין שום צורך להתחיל עם ההיסטריה. בשנים האחרונות לארגן חדר חדש עבור התינוק זאת כבר ממש לא משימה קשה!


כשצעירים נהפכים להורים הם ישר מגלים דאגות חדשות שכלל לא שמעו עליהן בעבר. לפתע צריך לקנות סלקל לתינוק, אוכל מיוחד, להתקין סורגים ומעקות ולעשות שינוי קיצוני של אורח החיים שלנו. אפשר בהחלט לומר שהחיים טרם הבאת הילדים לעולם הם קלים יותר מאשר אלה בתור הורים לתינוקות.

כואב לכם הראש בגלל המוצרים הרבים? מתי מומלץ להשיג בייבי ג'וגר?

כל עולם הילדים עשיר ביטויים רבים שלא נתקלנו בהם עד לשלב ההיריון. החל מכל סוגי העגלות וכלה בצעצועים השונים וברהיטים שיהיו עם הקטנטן במהלך שנותיו הראשונות. בדיוק בגלל זה כשיגיע הרגע לא תהיה ברירה אלא לרכוש מספר רהיטים ואביזרים מיוחדים.

ידוע שהרחבת התא המשפחתי כרוכה בלא מעט כסף, לכן על מנת לעשות את זה בצורה חכמה, בלי לפשוט את הרגל, צריך להבין מה באמת דרוש לתינוק ועל איזה מוצרי תינוקות ניתן לדלג. ברשתות של התינוקות ימליצו לכם בחום על לא מעט מוצרים; ריהוט, מנשאים מושבי בטיחות לרכב ועוד לא מעט מוצרים. חלק מהם בהחלט חשובים, אך חלקם הם לא יותר מפריווילגיה.

רוצים לשאול משהו לגבי בייבי סנס?

חשוב לבדוק מה מציעים לכם המוכרים, שקלו בכובד ראש אם הדבר הזה יהיה לכם לעזר. אין צורך לקנות הביתה את כל הרהיטים והצעצועים, יש סיכוי מצוין שחלק גדול מהפריטים תוכלו ללוות מבני משפחה שכבר הפכו להורים.

כשזה מגיע לילדכם, ודאי שתרצו בשבילו את הדובדבן שבקצפת, אבל חשוב לדעת שלא בכל המקרים המותגים הגדולים הם בהכרח המוצרים הכי טובים. במרבית המקרים המחיר אינו מבטיח את טיבו האמיתי של המוצר, ועדיף ללכת על אופציות במחיר שפוי יותר.

מחפשים מידע נוסף? הורות זה עולם ענק, ולכן כדאי להתחיל להתכונן לקראת התקופה הזאת בחיים. פה בבלוג באפשרותכם ללמוד לגבי טיפול בתינוקות, ולגלות למה לצפות. קריאה מהנה!