שובר לפרסום בגוגלהחלל הפנימי והאבזור - השוואת מיצובישי ספייס סטאר מול מיצובישי אטראז'

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 21 ינואר 2015 08:03

איכות, נוחות ופינוק - שני הדגמים, מיצובישי אטראז' המשפחתית וגם מיצובישי ספייס סטאר סופר מיני – מצטיינים בתחום זה. כאשר אנחנו עומדים בפני הבחירה בין שני הדגמים המצויינים האלה, כדאי לנו לשים לב לפרמטרים האלה בתחום האבזור והחלל הפנימי:

אבזור

הדגם של מיצובישי אטראז' המשפחתית כולל אביזרים איכותיים ושימושיים ביותר. הוא מציע פינוק ונינוחות, על ידי מחזיקי כוסות עבור הנוסעים מלפנים כמו גם הנוסעים מאחור. בנוסף, מבחינה חשמלית, יש לו חלונות חשמליים מקוריים והוא בעל אפשרות לכוונון חשמלי של המראות החיצוניות. לבסוף, ברכב מדגם זה ישנה כמובן מערכת מיזוג אוויר מצויינת, כיאה לנוסעים באקלים הישראלי החם ברובו.

בדגם מיצובישי ספייס סטאר סופר מיני גם ישנו אבזור מצויין. נוסף על האביזרים שיש בדגם האטראז' (חלונות חשמליים מקוריים וכוונון מראות חשמלי, מזגן חזק, ומחזיקי כוסות לנוסעים מלפנים ומאחור), ברכב זה מותקנת מערכת שמע מהאיכותיות ביותר – המציעה חוויית נסיעה מפנקת. המערכת מצויידת בנגן CD ו-MP3, יציאת USB, וארבעה רמקולים. עיצובו של הדגם הזה הוא ספורטיבי. דבר זה מתבטא באמצעות ספוילר אחורי בעל פנס בלימה LED, ופנסי דרך עם נורות הלוגן, אשר ניתן לכוונן בהם את גובה אלומות האור.

חלל פנימי

בדגם מיצובישי אטראז' המשפחתית, החלל הפנימי מרשים ביותר ונועד לספק את כל הנוסעים הפוטנציאליים. כך למשל, תקרת הרכב גבוהה במיוחד, כדי לאפשר גם לנוסעים גבוהים לשבת בנינוחות. נוסף לכך, המושבים ארגונומיים, תא הנוסעים מרווח, תא המטען גדול, וישנם תאי אחסון רבים באזור תא הנוסעים. נהג הרכב נהנה במיוחד מהנסיעה באמצעות מושב נוח ומתכוונן. תצוגת לוח המחוונים של הרכב כוללת נתונים ממחשב הדרך – צריכת דלק ממוצעת, טווח נסיעה, תזכורת טיפולים, ונורית חיווי ECO לנהיגה חסכונית.

דגם מיצובישי ספייס סטאר סופר מיני גם הוא בעל חלל פנימי מפנק ומרשים. גם בו המושבים ארגונומיים, תא הנוסעים מרווח, והתקרה גבוהה – אשר יחד מהווים חשיבה עיצובית מותאמת במיוחד לנוסעי הרכב, כך שהם מייצרים נוחות מרבית ככל האפשר. נוסף לכל אלה, רכב מדגם זה מאפשר קיפול בקלות מרבית של המושב האחורי. באמצעות זאת ישנה אפשרות להגדיל את תא המטען עוד יותר מכפי שהוא, לפי הצורך האישי של הנוסעים ברכב.

גם דגם זה, כמו בדגם האטראז', ישנו תא מטען גדול וגם תאי אחסון רבים ונוחים בתא הנוסעים. נהג הרכב יכול להיות בטוח שהמושב שלו נוח ומתכוונן בהתאמה אישית. תצוגת לוח המחוונים של הדגם כוללת נתונים חיוניים ממחשב הדרך, למשל טווח נסיעה, נורית חיווי ECO לנהיגה חסכונית, תזכורת טיפולים, ונתוני צריכת דלק ממוצעת.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים