שובר לפרסום בגוגלהובלות קטנות במרכז רק עם חברה מנוסה ואמינה!

PDF הדפסה דוא
הובלות קטנות במרכז רק עם חברה מנוסה ואמינה! - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אודי ברזילי   
חמישי, 05 אפריל 2018 08:51

הכירו את חברת "מובילים בישראל" שקמה לה למעלה מ-20 שנה בשנת 1996 במטרה לספק שירותי הובלות ושירותים נלווים נוספים באותו ענף עבור תושבי המרכז. המרכז הוא אזור צפוף בבנייה רצופה של בתים מגורים, משרדים ובתי עסק רבים שכן אחרי כל זהו מרכז העצבים של מדינת ישראל, בתחומי הכלכלה והמסחר, במרכז שוכנת אחר כבוד הבורסה ומגדלי ענק גורדי שחקים מאכלסים אות העיר.

הובלות- אתגר לא קל

אם אתם מתגוררים באזור המרכז, לא משנה היכן, האם זה בתל אביב, גבעתיים, רמת גן או פתח תקווה אנו בטוחים שחברתנו, המובילים בישראל, תוכלו לסייע לכם לעשות את המעבר שלכם לחוויה קלה ונעימה הרבה יותר. הערת דירה ולו דירה קטנה של זוג צעיר או של זוג פנסיונרים, הינה משימה לא קלה. קשה בתוך שגרת החיים הסוחפת להתפנות למלאכת אריזת הקרטונים שמטבע הדברים אורכת זמן רב ומפרה את השלווה ואת הוודאות הזו שבה כל אחד יודע היכן כל פריט ממוקם בביתו מבצרו... כדי שתוכלו לישון ברוגע...

גם ההובלות עצמן ביום המעבר הן חוויה לא קלה. קשה להפקיד בידי אנשים לא מוכרים חפצים יקרי ערך הן מהפן הרגשי והן מהפן הפיזי. אחרי הכול, תמיד יש סיכון מסוים שהדברים לא ישובו כפי שנארזו, תתכן שבירה או אפילו אובדן של פריט. תארו לעצמכם שתכשיט יקר שקבלתם בירושה אבד במהלך המעבר, הדבר יגרום לכם לעגמת נפש רבה. כדי לחסוך מעצמכם דאגות מיותרות בשעה שבוודאי לא חסר לכם מה לעשות וכדי לתת לכם את מירב הרוגע והשמחה במעבר הלא קל, חברת "מובילים בישראל" מעסיקה מומחים מהשורה הראשונה שיודעים היטב את מלאכת ההובלה ויבצעו בעבורכם הובלות מכל סוג- הובלות קטנות במרכז וכן הובלות גדולות, הובלות משרדים ועוד.

מבוטחים – לכל צרה שלא תבוא

אל תשכחו שחברתנו מבוטחת בביטוח מקיף ובטיחותי שמטרתו להגן עליכם מפני הצורך לשאת בנטל של פיצוי במקרה של פגיעה באחד העובדים. היו דברים מעולם שעובדים נפצעו מפריטים מסוימים בעת הובלה כמו ממקרר שנפל על גבו של עובד בחברת הובלות. כל מקרה כזה ודומה לו ובעצם בכל מקרה של נזק שנגרם כתוצאה מהעבודה אצלכם, תישא חברת הביטוח ולא אתם הלקוחות.

ולסיום, הובלות קטנות במרכז הן שירות חדשני שמטרתו להוזיל עלויות וליעל את תהליך ההובלה. אין כל סיבה בעולם לשלוח לדירת 2 חדרים קטנה כלים ועזרים שמתאימים להובלות בדירה גדולה. הובלות קטנות מתאימות לדירות קטנות בעלות תכולת דירה לא רבה במיוחד וכמובן שהעלויות יהיו מוזלות בהתאם.

 


www.ofekhovalot.co.il/

 

 

 

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים