שובר לפרסום בגוגלהארגון הישראלי לפינוי דירה מתמחה בכל עבודות הפינוי

PDF הדפסה דוא
הארגון הישראלי לפינוי דירה מתמחה בכל עבודות הפינוי - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שני, 20 אוקטובר 2014 07:58

מחפשים חברת מקצועית לפינוי דירות, לפינוי משרדים או לפינוי מחצרות וממקלטים? הגעתם למקום הנכון! הארגון הישראלי לפינוי דירה מספק מענה מקצועי מקיף וכולל לכל שירותי הפינוי הנדרשים על ידי כל סוגי הלקוחות- פרטיים, עסקיים ומוסדיים. החברה זוכה למוניטין גבוה בענף הפינוי וברשותה ידע רב וציוד מקצועי לכל פינוי, פשוט או מורכב. החברה מקפידה על פינוי בהתאם ללוחות זמנים מוגדרים מראש והיא מפנה את הפסולת והחפצים לאתרי אשפה מורשים ולמפעלי המחזור השונים. הארגון הישראלי לפינוי דירה מציע שירות ברמה הגבוהה ביותר, ייעוץ מקצועי, הסברים מפורטים ומחירים אטרקטיביים. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ בחינם התקשרו עכשיו!

שירות חוסך זמן

עבודת הפינוי היא משימה שיש להשאיר רק למקצוענים בתחום הפינוי. על מנת לפנות חפצים כבדים כמו רהיטים, מוצרי חשמל, ספרים ועוד יש להתמודד עם משאות כבדים ולהצטייד עם כלי עבודה מתאימים. לכן, במקום לבקש עזרה מבני משפחה או מחברים ניתן לפנות לחברה מקצועית כמו הארגון הישראלי לפינוי דירה וליהנות משירות מקצועי ומתקדם שחוסך זמן וימנע מכם חבלות גופניות ונזקים בריאותיים. צוות הארגון הישראלי לפינוי דירה מורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחום הפינוי והחברה שולחת נציג מטעמה לפני העבודה על מנת לייעץ ללקוח ולתכנן בקפידה את העבודה. החברה מבצעת את העבודה באמצעות אמצעי פינוי כמו מכולות, רכבי פינוי, כלי עבודה, ציוד אריזה וציוד מגן. העבודה מתחילה במיון חפצים מהיר ולאחר מכן הצוות המיומן מפנה את הפסולת והחפצים למכולה שהחברה מציבה ביום הפינוי ברחוב. בסיום העבודה מגיעה משאית על מנת לקחת את המכולה והפסולת מושלכת באתרי אשפה מורשים וחומרים שניתן למחזר מפונים למפעלי המחזור השונים בארץ.

פינוי מקצועי ויעיל

הארגון הישראלי לפינוי דירה מבצע את כל עבודות הפינוי, מדירות, מבתים פרטיים, ממבני ציבור, ממחסנים, ממקלטים, מחצרות, ממשרדים וממפעלים. החברה מציעה ניסיון עשיר בכל תחומי הפינוי ונעזרת באמצעי פינוי מתקדמים בהתאם לצורך כמו פינוי באמצעות ליפטים או מנופי זרוע כאשר יש לפנות חפצים מדירת גג או מדירה בקומה גבוהה ויש קושי לפנות את החפצים דרך חדר המדרגות. כמו כן, הארגון הישראלי לפינוי דירה מתמחה בעבודות פינוי מורכבות כמו פינוי דירות ירושה המלאות בחפצים, פינוי דירות מוזנחות, פינוי דירות אחרי שריפה, פינוי דירה אחרי הצפת מים ועוד.

נציג מטעם הארגון הישראלי לפינוי דירה מגיע לאחר שיחת הטלפון על מנת לבדוק את עבודת הפינוי הנדרשת, וכדי לייעץ ללקוח, ללא כל התחייבות מצד הלקוח, על דרכי הפינוי האפשרויות ולאחר תיאום ציפיות יקבע מהו המחיר הנדרש לפינוי. בנוסף, ניתן להזמין מהחברה שירותי ניקיון מקצועיים ויסודיים, חיטוי והדברה וכן שיפוצים קלים וכך ניתן לקבל מענה מקיף ומלא מחברה אחת ללא צורך לתאם בין אנשי מקצועי שונים ותוך חיסכון כספי ניכר. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים