שובר לפרסום בגוגלהאם אתם זקוקים לשירותי ניהול תהליכים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
רביעי, 02 מאי 2012 08:31
בינה עסקית - על מה ולמה - להקים חברה חדשה מאז ומעולם היא לא משימה קלה, אפילו לא קרוב, בנוסף להשקעה הכלכלית היא מצריכה הבנה של הסקטור העסקי אליו משתייך העסק, הבנת עולם הניהול וללא צל של ספק, נסיון וידע. הנושא שאפילו עוד יותר מתסכל, הוא ללא ספק ההבנה שגם אחרי 4 שנים שהארגון שלך עובד טוב, הסיכון הכלכלי נשאר.


למה, אתם תוהים? בעקבות הסיבה הפשוטה שאף על פי שעסק מצליח ושורד את תלאות ההתחלה, זה לא מספיק - מכיוון שכולם מעוניינים להרוויח ולפרוח הרבה יותר. אולם חשוב מאוד להבין שככל שהעסק גדל, מוטת השליטה של המנהל צונחת. אז מה הפתרון שיכול לעזור להנהלה לנהל ולשלוט?

ניהול תהליכים - התחלה לא רעה!

לבתי עסק קטנים כמו סניף של בורגר האספקט הניהולי הוא ללא ספק פשוט יותר מאשר לחברות היי טק, ובדר"כ לא מחייב רכישת פתרונות טכנולוגיים ייחודיים. אך חברות ועסקים גדולים שמחזורם הוא עד 150 מיליון, לרוב צריכים גם בשביל לנהל טוב יותר את העובדים ואת עצמם וקל וחומר ע"מ לגדול ולהתפתח, עזרה וסיוע.

איזה כלים טכנולוגיים יכולים לסייע

תחום טכנולוגי חדש שתופס תאוצה בשנים האחרונות, בעיקר בארצות הברית, הוא התחום התחרותי של כלי בינה עסקית; כלל המערכות והכלים השייכים לתחום זה נועדו לעזור למנהלים בחברה בשלב קבלת ההחלטות ובהגעה לתובנות ניהוליות בכל המתרחש אצלהם בארגון.

שימוש באלמנטים לדוגמת חברות BI, מערכות אחזור מידע או כלי ניתוח מערכות, הם רק חלק מהאופציות העומדות לרשות הדרג המנהלתי של החברה. בכל אלמנט או תשובה טכנולוגית שתבחרו מהתחום המעניין של הבינה העסקית תיהנו משימוש ביכולות חשובות לעסק כגון כריית מידע, התמודדות נכונה עם מסות ענק של מידע, סנכרון בין מידע ממקורות מקבילים ויכולות חשובות אחרות, כך שמלאכת הניהול משתפרת ונהיית פשוטה יותר, ואפשר עם קצת שכל והיגיון בריא להפיק לקחים ולהתייעל.

כפי שכתבתי קודם, יש די הרבה דרכים מעולות לשפר ולייעל תהליכים בארגון שלכם, כך שכל שנותר זה פשוט לעשות את הצעד הראשון ולהיעזר במקצוענים בנושא של BI, שמסוגלים למפות ולאפיין בצורה הטובה ביותר את צרכי העסק שלכם ולהתאים ו"לתפור" לו את הכלים המתאימים ביותר.

לפרטים ושאלות נוספות אתם יותר ממוזמנים לבקר שוב בבלוג שלי.

 
מאמרים נוספים :

» על מערכות BI שמעתם?

להיות מנהל בשנות ה-2000! הקמת חברה חדשה בכל דרך שהיא, היא לא משימה פשוטה, אפילו להפך, מעבר לכסף הדרוש היא מצריכה גם הבנת הסקטור העסקי בו מתנהל העסק, ידע ניהולי ואיך אפשר בלי, נסיון וידע בתחום. הדבר שאפילו עוד יותר מעצבן, הוא...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים