שובר לפרסום בגוגלדיפנד לגבר – דואגים לבריאות שלך, גבר.

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שני, 15 פברואר 2016 12:40

כאשר מתעורר הצורך לשימוש במוצרי ספיגה למבוגרים:

תופעות פיזיולוגיות שונות מביאות גברים בכל הגילאים לשימוש רציף במוצרי ספיגה. ביניהם תחתונים סופגים, סופגנים ותחבושות לגבר כמו גם תחבושות לגברים מבוגרים. את שלל המוצרים הללו ניתן למצוא אצלנו חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים

 

מתמחים במתן פתרונות יעילים למצבים של בריחת שתן:

חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מתמחה במתן פתרונות יעילים ואפקטיביים לעיתות בהן מתעורר הצורך לשימוש במוצרי ספיגה.

 

בגילאים מאוחרים של זקנה וקשישות אך גם בקרב גברים צעירים:

הצורך לשימוש במוצרי ספיגה למבוגרים, תחתונים סופגים, סופגנים ותחבושות לגבר כמו גם תחבושות לגברים מבוגרים מתעורר לרוב בגילאים מבוגרים של הזדקנות וקשישות אך עלול להתעורר גם אצל גברים צעירים בשיא ובמיטב שנותיהם.

 

בריחת שתן אצל גברים צעירים, היחלשות שלפוחית השתן והסוגרים:

הצורך בשימוש במוצרי ספיגה נובע בעיקר מבעיה רווחת המכונה בריחת שתן אשר נפוצה כאמור אצל גברים מבוגרים אך עלולה להתעורר גם בקרב גברים צעירים. בריחת שתן הינה שפיכה של נוזלים באופן מקרי ובלתי נשלט מצינור השופכה החוצה. מקור הבעיה הוא בהיחלשות והתרופפות שריר שלפוחית השתן וכמו כן בהיחלשות והתרופפות הסוגרים האחראיים על ההתאפקות.

 

נטילת תרופות, תזונה לקויה, צריכת אלכוהול וגורמים נוספים לבריחת שתן:

פגיעה בשלפוחית השתן או בסוגרים עלולה להתרחש בעקבות נטילת תרופות במרשם רופא, בעקבות צריכה מופרזת ובלתי מבוקרת של אלכוהול, בעקבות תזונה לקויה או בעקבות גורם חיצוני כגון התערבות כירורגית או תאונה.

 

למנוע את המבוכה ואת עגמת הנפש הכרוכים בבריחת שתן:

תחתונים סופגים, סופגנים ותחבושות לגבר, תחבושות לגברים מבוגרים של דיפנד ועוד שלל מוצרי ספיגה של חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מטרתם למנוע את המבוכה עגמת הנפש אי הנעימות ואי הנוחות הכרוכות בבעיית בריחת שתן. מוצרים אלו תפקידם לשמר את איכות חייו של הגבר, לשמר ולשפר את תפקודו היומיומי התקין והרציף בכל סוגי הפעילות, בכל זמן בכל עת ובכל שלב בחיים.

 

דואגים להמליץ לכם על הטיפול הראוי בבעיית בריחת השתן ותסמיניה השונים:

צוות חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים ממליץ לכם הגברים מלבד שימוש של תחתונים סופגים, סופגנים ותחבושות לגבר כמו גם תחבושות לגברים מבוגרים, גם על פניה לקבלת טיפול ארוך טווח בצד השימוש בפתרון המידי של מוצרי ספיגה. טיפול ארוך טווח יכלול התעמלות של חיזוק הסוגרים ושרירי רצפת האגן, שיפור התזונה היומית ובאם יש צורך התערבות ניתוחית.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים