דיור מוגן ירושלים

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רחלי   
שני, 04 אפריל 2011 11:28

דיור מוגן ירושלים

אם אתם נמנים על בני גיל הזהב וקיבלתם החלטה לעבור לדיור מוגן, או אם אתם בנים ובנות להורים בגיל הזהב, והחלטתם שדיור מוגן יהיה המקום המתאים ביותר להוריכם, קודם כל נגיד לכם, שקיבלתם החלטה שהיא מאוד משמעותית בחייכם, ונאחל לכם מעבר מוצלח לדיור המוגן שתבחרו. אם עוד לא בחרתם, ואתם נמנים על האנשים שמתגוררים בירושלים או שאוהבים את ירושלים בירת ישראל, נשמח לספר לכם על היתרונות שבבחירת דיור מוגן הנמצא בירושלים, ובקיצור – דיור מוגן ירושלים.

דיור מוגן ירושלים – כל היתרונות

אחד היתרונות המשמעותיים של דיור מוגן ירושלים הוא כמובן – האוויר של ירושלים. לא בכדי נכתבה בשיר השורה האלמותית: "אוויר הרים צלול כיין". יש בו, באוויר של ירושלים, משהו אחר. משהו מבריא, שעושה טוב לגוף ולנשמה. זאת הסיבה, שמגורים בבית דיור מוגן ירושלים, יכולה להיטיב מאוד עם בני גיל הזהב, בכל מצב פיזי ונפשי בו הם נמצאים.

מעבר לאוויר של ירושלים, דיור מוגן ירושלים מאפשר לדייריו ליהנות מכל היתרונות של העיר. בתי דיור מוגן ירושלים בדרך כלל ממוקמים במקומות מרכזיים, בסמוך לכל השירותים שבני גיל הזהב צריכים: סניפים של כל קופות החולים, בתי מרקחת ופארמים, סניפי דואר ובנקים וכמובן – קניונים ומרכזי בילוי נוספים המציעים שפע של אפשרויות לבילוי ולתרבות: בתי קפה, מסעדות, בתי קולנוע, תיאטראות, ערבי שיח, ערבי שירה ועוד ועוד.

בנוסף לכל אלה, מציעה ירושלים לדיירי דיור מוגן ירושלים אפשרויות ביקור במגוון האתרים החשובים שבעיר, ביניהם הכותל המערבי והחומות, העיר העתיקה, שכונת ימין משה, מוזיאון ישראל, מרכז מורשת מנחם בגין, מוזיאון יד ושם ועוד ועוד, בין אם בביקור מטעם בתי דיור מוגן ירושלים, ובין אם בביקור פרטי יחד עם המשפחות והחברים.

דיור מוגן ירושלים – כל מה שצריך

לא רק בילויים מחוץ לבית מחכים לדיירי דיור מוגן ירושלים. בתי דיור מוגן ירושלים עצמם מספקים לדייריהם את כל הדרוש להם, על מנת לחיות ברמת חיים טובה ובריאה כלל שניתן: שירותי רפואה 24 שעות ביממה; לחצני מצוקה המותקנים בדירות ומאפשרים קריאה מהירה לאחות או למטפל במידת הצורך; שפע של פעילויות חברתיות משותפות לדיירים כגון משחקי קלפים ומשחקי חברה נוספים, הרצאות, ערבי נושא ועוד; שלל חוגים כגון חוגי אומנות וספורט, המותאמים לבני גיל הזהב; וכמובן – תפריט עשיר של מזון איכותי, הכולל את כל אבות המזון, ומותאם אישית לכל דייר ודיירת, על פי מגבלותיו, אם יש כאלה.

דיור מוגן ירושלים – לדיירים בכל מצב

ישנם בתי דיור מוגן בירושלים הכוללים גם מלקה סיעודית, המיועדת למבוגרים ולקשישים הזקוקים להשגחה מתמדת. אם קרוביכם הינם סיעודיים, מומלץ לברר באילו בתי דיור מוגן ירושלים קיימת מחלקה סיעודית, על מנת שתדעו שהאדם היקר לכם מקבל בדיוק את הטיפול לו הוא זקוק.

דיור מוגן ירושלים – סיכום

מכל הסיבות שמנינו לעיל ומסיבות אחרות אשר קצרה היריעה מלפרט, דיור מוגן ירושלים יכול להיות המקום המושלם לבני גיל הזהב. גשו לראות, ואנו מאחלים לכם וליקיריכם שהות נעימה ככל שניתן בדיור מוגן ירושלים, עד 120.


www.2all.co.il/web/Sites3/asakimtovim/