שובר לפרסום בגוגלג'קוזי בבית – בריאות בבית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מיכל   
שישי, 21 מאי 2010 09:58

ג'קוזי בבית נשמע עבור רבים מאיתנו כמו חלום אשר לעולם לא יתגשם, ונקשר עם וילות ענקיות או דירות יוקרה. השינוי שמביא איתו ג'קוזי לדירת מגורים הוא משמעותי ביותר ויכול להפוך חדר רחצה סטנדרטי לספא ביתי - קומפלקס של ניקיון ובריאות על כל יתרונותיו הידועים של ג'קוזי. ג'קוזי בבית עשוי להביא מרגוע ובריאות לבעלי הבית ותחושה טובה הבאה יחד עם העלייה ברמת החיים שמגיעה עם הכנסת ג'קוזי לבית. למרות שכיום התקנת ג'קוזי בבית אינה נחלתן של וילות יוקרה בלבד, ג'קוזי עדיין מסמל עבור רבים את תמצית החיים הטובים.

ספא מפנק בבית

עבור רבים ההנאה  שבטבילה במימיו של ג'קוזי חם ומבעבע נחשבת למותרות ונקשרת עם חופשה בספא או בצימר יוקרתי. התקנת ג'קוזי בבית ובחצר הופכת בימים אלו לדבר פופולארי ביותר, כך שבמקום לנסוע למלון או ספא, אפשר ליהנות מיתרונותיו של ג'קוזי מפנק בבית ממש. להתקנת ג'קוזי בבית או בחצר יש עלות אך העלות היא קטנה ביחס להוצאות שמוציאים על בילוי או נסיעה מיוחדת לספא, ואולם כשיש ג'קוזי שכבר מותקן בבית ההוצאות הלו נחסכות וכל שנשאר הוא ליהנות מיתרונותיו של ג'קוזי בכל יום ובכל עת שיתחשק.

יתרונותיו הבריאים  של ג'קוזי

אמנם לרוב נתפס ג'קוזי ככלי לבילוי והנאה, אך דגש חשוב ראוי שיושם על יתרונותיו הרפואיים של ג'קוזי. ג'קוזי משמש ככלי עזר בריאותי עבור אנשים רבים, אשר לרוב פונים למכוני בריאות שונים על מנת ליהנות מיתרונות אלו. טבילה בתוך ג'קוזי משמשת כטיפול משלים עבור חולים במחלות שונות ועבור מצבים בריאותיים כמו דלקות פרקים, שחיקת פרקים וככלי עזר בטיפול פיזיותרפי. ג'קוזי בבית אמנם לא ירפא חולה אך יעזור לשפר בצורה משמעותית מצבו של חולה, אשר יוכל ליהנות מטיפול יומיומי כאשר מותקן ג'קוזי בביתו. גם בתחום רפואת השינה נמצאו מחקרים המראים בבירור השפעה חיובית שעושה ג'קוזי על איכות השינה. בילוי באמבט ג'קוזי לפני השינה מסייעת לשינה רצופה ואיכותית.

ג'קוזי בבית המגורים

התענוג הגדול של ג'קוזי ביתי מצריך אמנם הוצאה כספית אך ההנאה ממנו עולה עשרות מונים על ההשקעה. כדי לאפשר ג'קוזי בבתים רבים ככל האפשר, קיימים היום עשרות סוגי ג'קוזי מסוגים ובגדלים שונים, המתאימים לכל בית ולכל כיס. כיום כל אחד יכול למצוא ג'קוזי המתאים לצרכיו וליכולותיו הכלכליות, כאשר יש לתת את הדעת על הוצאות ההתקנה והתחזוקה השוטפת של ג'קוזי. החברות השונות מציעות סוגי ג'קוזי השונים באיכותם ובגודלם והשוני הזה בא לידי ביטוי בהוצאות האחזקה ובעלות ההתקנה, שוני שעשוי להיות משמעותי מאוד. ברור שג'קוזי גדול ויוקרתי יעלה בהתאם אך ניתן למצוא בקלות סוגי ג'קוזי המתאימים גם לדירה סטנדרטית, אשר יעניקו לבעליהם הנאה מיידית מטבילה במימי ג'קוזי במרחב הפרטי, יחד עם הרוגע והבריאות אשר ג'קוזי מאפשר. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים