שובר לפרסום בגוגלגני אירועים במרכז השוקק של ישראל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מיכאל רומנסקי   
רביעי, 01 ינואר 2014 14:09

במרכז הארץ מרוכזת כיום רוב אוכלוסיית הארץ, ואנחנו, הישראלים, חברי אותה האוכלוסייה, אוהבים לחגוג. לחגיגות צריך מקום, ואולמי האירועים השונים במרכז מציעים לנו שפע ומגוון כמעט אינסופי של אפשרויות.

מי שמחפש גני אירועים במרכז ימצא את עצמו לעיתים מבולבל נוכח השפע העצום, ולכן חשוב להיות מפוקסים, ולהתרכז מראש בפרטים החשובים ביותר בשבילכם. במילים אחרות, לפני שאתם יוצאים למסע החיפושים, חשוב לווא שאתם יודעים מה אתם מחפשים.

כל גן אירועים מציע משהו מעט שונה, ומעבר למוטיבים המרכזיים (אוכל, מוסיקה, וכיו"ב), ישנם תמיד מספר גימיקים שמייחדים כל מקום ומקום. עם רשימה מפורטת תוכלו לשמור על פוקוס ולמצוא את המקום הנכון בשביל האירוע שלכם.

מה לברר בחיפוש אחר גן אירועים?

כמו שכתבנו, הדרך הנכונה לצאת לחיפוש היא כמו כל דבר אחר – עם הכנה נאותה, ובמקרה שלנו, מדובר ברשימה קצרה של שאלות ממוקדות שישימו את הדברים בפרופורציה. זכרו, יש המון אפשרויות, שפע רב או אפילו רב מדי, לכן חשוב לצאת לדרך עם ידיעה ברורה של הצרכים שלכם.

שאלו את עצמכם את השאלות הבאות:

1. מה חייב להיות באירוע, הדברים שפשוט אי-אפשר בלעדיהם? בריכה? בר-יין מקצועי? מערכת הגברה יוצאת דופן?

2. מה הרקע הנכון לפי האורחים – נקי ומודרני, ירוק וצומח, אולי אתם רוצים נוף במקום גבוה?

3. מה התקציב שלכם? נשמע טריוויאלי, אבל כשאתם עושים חישוב הערכה מראש, והכול כתוב וברור במסמך, תראו שיהיה לכם יותר קל לשמור על פרופורציה ולהבין את השוק בזמן אמת.

4. האם צריך חברת הפקה? – אירוע איכותי במיוחד דורש צוות ממוקד שיודע מה הוא עושה, ואשר מורכב מאנשי מקצוע. האם אתם מחפשים אירוע מיוחד מאוד, או שמספיק לכם משהו "רגיל"?

מה בודקים כשנפגשים?

כשאתם מגיעים לפגישה, הבינו עם מי אתם נפגשים – איש מכירות, מזכירה, או אולי בכלל מנהל המקום, או הבעלים? רשמו את השמות של כולם, ואת מה שהם אומרים, וודאו פעמיים ע"י חזרה על המילים שנאמרו לכם. מה שמבטיחים לכם צריך להיות רשום, גם אצלכם וגם בחוזה.

עברו על החוזה, הבינו את כל הסעיפים, ובדקו מי אחראי למה, ומי הם אנשי הקשר לבר, למסעדה, להפקה, לאבטחה וכיו"ב, ובקשו להכירם באופן אישי.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים