שובר לפרסום בגוגלגיבוי מרחוק של שרתים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
חמישי, 17 מאי 2012 12:19
מה צריך לדעת על אחסון אתרים?


בהנחה וכבר בניתם פורטל באינטרנט, שכרתם מעצב גרפי, הזנתם אליו טקסטים והשקעתם בו זמן, מחשבה וכסף - רצוי לברר לגבי קניית חבילה אחסון. כל פורטל ברשת, אישי או מקצועי, מוכרח להיות מאוחסן על שרת וירטואלי. שרת שכזה זה מחשב ענק שלא כמו מחשב ביתי שמאפשר גיבוי של מספר רב מאוד של קבצי מידע.

גיבוי מרחוק זה אינו דבר של מה בכך, לא כל חברה לאחסון אתרים היא רצינית, לכן חשוב מאוד לבדוק מס' פרטים -

השרת - בעולם המחשוב קיימות טכנולוגיות נפרדות, דפי אינטרנט מתוכננים בצורה שונה לכן לא כל שרת יכול לגבות את האתר שברשותכם. חובה לשאול אם שרתים אלה בכלל יתאימו לכם.

האם זו חברה אמינה? - שרת ששובק חיים מזיק לאתר, על אחת כמה וכמה אם מדובר על פורטל אינטרנט מסחרי. בכל רגע בו אתר האינטרנט לא באוויר עבורכם זה אובדן כלכלי. מאוד חשוב לבחור בחברה טובה ומוכרת, כזאת שיכולה לתחזק את השרתים שהיא מחזיקה ולהתמודד עם קשיים במידת הצורך.

נפח חבילת האחסון - כמה נפח אחסון כדאי לרכוש? כמה זה עולה? כמו בדילים אחרים שעושים, חשוב לבדוק מה התמורה שאתם מקבלים עבור כספכם. עליכם לבדוק את גודל האחסון ומהירות גלישה.

מיקום השרת - אדם שמחפש שירותי ענן בזיל הזול, עשוי למצוא את עצמו מוציא כסף בשביל שרת ביפן. שרתי אחסון אלה פועלים לאט יותר, קצב העברת המידע יכול להיות בלתי אפשרי ובמקרה של תקלה - לא בטוח שיהיה עם מי לדבר.

והחלק הכי חשוב - בדקו עם חברת האחסון שיש גיבוי מלא לתכנים שיש על השרת, פרט זה יכול לחסוך מכם עוגמת נפש.

ומה הלאה?

אחרי שביררתם את העניינים החשובים הללו, זה הזמן להשוות מס' האפשרויות השונות. אחרי הכל, אתם בטח תרצו לדעת שהנכם זוכים לשירות טוב שיבטיח לאתר שברשותכם מהירות גלישה ויציבות.

בעזרת האינפורמציה שפה בחירת שרתי אחסון לאתר שלכם לא תהיה משימה מסובכת, קדימה לדרך!
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים