שובר לפרסום בגוגלברי מים תמי 4 סקירת מוצר תמי פמלי תפעול

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 30 נובמבר 2014 08:49

כמו כול ברי המים מבית שטראוס מים תמי 4 פמלי הוא קל ופשוט לתפעול וסדר הלחצנים שלו הוא נוח לשימוש. בר המים תמי פמלי בולט במיוחד בנוחות השימוש בו. על כול לחצן יש שם של המים שהוא מוציא. מימין למעלה תמצאו את המים הקרים. משמאל למעלה תמצאו את המים החמים. משמאל למטה תמצאו את המים הפושרים. הלחצן הימני למטה משמש למזיגת מים בכמות קבועה מראש ויש עוד מגוון פונקציות יתוארו בהמשך.

צג עם פעילויות המערכת

יש על מסך המכשיר שהוא צג דיגיטלי סימנים שונים המעידים על פעילויות שונות במערכת. כך למשל יש סימון שמראה על הרתחה סימון שמהבהב כאשר המערכת מעלה את החימום לסף הרתחה. יש סימון מראה כי במערכת יש תיאור מים ויש סימונים של הגנת ילדים ומערכת הקירור. יש בצג הדיגיטלי סימונים שונים שקל להבין אותם. תוכלו למצוא עוד מידע על תמי פמלי בתוך ערך תמי 4 בויקיפדיה לקרוא על תמי 4 בתוך בלוג באבל בר של תמי 4 או לצפות על ערוץ יוטיוב של תמי 4.

מזיגת מים קרים

כדי למזוג במכשיר תמי פמלי מים קרים לוחצים על לחצן COLD משאירים אותו לחוץ. כול עוד לוחצים על הלחצן מים קרים יזרמו במכשיר. ברגע שעוזבים את הלחצן הזרימה תיפסק. אפשר למזוג מים בכמות מדודה מראש לוחצים לחיצה קצרה CUP והמכשיר ממלא את הכוס בכמות קבועה מראש. אם תרצו להפסיק את המזיגה לפני מזיגת הכמות הידועה מראש תלחצו על כול לחצן במכשיר והמזיגה תיעצר. ניתן למזוג ליטר מים קרים בעזרת לחיצה קצרה על לחצן COLD ובמקביל לחיצה על לחצן CUP בצג הדיגיטלי תראו תמונה של קנקן שמתמלא לאיתו. אם תרצו לעצור את המזיגה האוטומטית תוכלו ללחוץ על כול לחצן והמזיגה תיעצר.

מזיגת מים חמים

 

ניתן כמובן למזוג מים חמים במכשיר פמלי מזיגת מים חמים מתבצעת על ידי לחיצה ממושכת על לחצן HOT יש ללחוץ כול עוד רוצים למזוג מים. כאשר אתם ממלאים מים חמים תוכלו לראות על המסך הדיגיטלי תצוגה של ספל אשר מתמלא. תוכלו לראות תצוגה זו כול עוד הלחצן לחוץ. ניתן למזוג מים חמים גם בכמות קבועה מראש אם המכשיר מכוון למצב הגנת ילדים היא תמנע את האופציה של מזיגת מים חמים קבועה מראש. כדי למנוע מהילדים לשחק עם המכשיר ולהוציא מים חמים בטעות. אם אין לכם צורך להגנת ילדים ניתן לא להפעיל במכשיר פונקציה של הגנת ילדים ואז לוחצים לחיצה קצרה על לחצן HOT וכמות המים הקבועה מראש תימזג אל הכוס. תוכלו לקרוא עוד  על ברי מים תמי 4 בתוך ערך תמי 4 בויקיפדיה או בתוך בלוג באבל בר של תמי 4 או לראות סרטונים של ערוץ יוטיוב של תמי 4. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים