בעקבות רעידת האדמה: דיויד שילד והפניקס מסייעות לישראלים ביפן

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : עמית   
ראשון, 13 מרץ 2011 20:29

חברת דיויד שילד המפעילה מאז שנת 2000 תוכניות ביטוח רפואי לישראלים שעשו רילוקיישן אל מעבר לים, בשיתוף חברת הביטוח הפניקס, הכריזו על הפעלת מוקד סיוע חירום לישראלים שנקלעו למצבי חרום כתוצאה מרעידת האדמה הקשה שהתרחשה לא מכבר ביפן, גלי הצונאמי שבאו בעקבותיה והפגיעה בתחנות הכח הגרעיניות.

מבוטחי תוכניות הביטוח של דיויד שילד הם ישראלים שעברו לעבוד או לגור ביפן לתקופות ארוכות, בעוד מבוטחי הפניקס הם לרוב מטיילים ואנשי עסקים שיצאו ליפן לתקופות לא ארוכות ומבוטחים בתוכניות שונות של ביטוח חול, בין אם תוכניות ביטוח לתרמילאים ובין אם תוכניות ביטוח חו"ל לתקופות קצרות.

מוקד החירום המופעל על ידי הפניקס ודיוויד שילד פועל 24 שעות ביממה, ומעניק שרותים שונים לישראלים ביפן, בין השאר ניתן ייעוץ רפואי טלפוני לכל הפונים (בין אם הם מבוטחים בביטוח חול של הפניקס או בביטוח רפואי של דיוויד שילד ובין אם לאו). הייעוץ הרפואי ניתן הן בשפה העברית והן בשפה האנגלית.

מעבר להפעלת מוקד החרום שמיועד לשיחות נכנסות ועם היוודע דבר האסון ביפן והשלכותיו, נעשתה פניה על ידי נציגי חברת דיוויד שילד ללקוחות החברה השוהים עם משפחותיהם ביפן, על מנת להציע להם סיוע ועל מנת ליצור קשר עם יקיריהם. בין המבוטחים ישנן משפחות עם ילדים שעברו לגור ביפן במסגרת שליחות עסקית או אחרת, בצד מטיילים, שארועי רעידת האדמה הקשה ארעו בזמן שטיילו ביפן. פניה נוספת נעשתה למשפחות המבוטחות במסגרת דיוויד שילד והמתגוררות במדינות אחרות בהן היתה התרעה מפני פגיעה אפשרית של גלי צונאמי, פגיעה שבסופו של דבר לא קרתה.

מוקד החרום של הפניקס ודיוויד שילד עומד בקשר רציף עם חדר המצב של משרד החוץ.


www.insurance-world.co.il
 
מאמרים נוספים :

» הביטוח הרפואי לחו"ל הטוב ביותר

הקטגוריה של ביטוח רפואי לחו"ל כוללת בתוכה אינספור סוגים של פוליסות ביטוח, מושלמות, כוללות, משלימות, מקיפות ועוד. יחד עם זאת, אף אחת מכל אותן פוליסות ביטוח מושלמת, שלמה ומשלימה כמו הביטוח הרפואי לחו"ל של כללית, וזאת בדומה...

» ביטוח נסיעות להודו

הודו היא ללא ספק יעד מרתק והמגוונים ביותר בעולם. חופיה הקסומים של גואה אוי איי אנדמן, טקסי שריפת הגופות בוארנסי, העוני הלכלוך והקסם של דלהי ומובאי, הטג מאהל, הצפון המקסים עם ההרים המושלגים כל אחד יכול למצוא את הטיול...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים